Choroby ktoré je možné liečiť sexom!

Mnohí ľudia už počuli o výhodách, ktoré naše telo získava z intenzívneho a pravidelného pohlavného styku, no vedeli ste, že takýmto spôsobom sa dokážete dostať z rôznych zdravotných problémov či chorôb?


 Praktizovanie intímneho styku povzbudzuje mentálne zdravie, zlepšuje krvný obeh, lieči samovoľný únik moču a mnoho iného.


1. Zlepšuje zdravotný stav srdca

Častý pohlavný styk udržuje srdce v zdravom stave. Podľa expertov takýto intenzívny a pravidelný „cvik“ znižuje riziko vzniku srdcového infarktu a iných srdcových problémov.

2. Zmierňuje bolesť hlavy

Na zmiernenie migrény či iných druhov bolesti hlavy je pohlavný styk tým pravým orechovým. Do mozgu sa vylučuje oxytocín a zvyšuje sa hladina endorfínov. Tieto hormóny pomáhajú telu ale aj mysli upokojiť sa prirodzeným spôsobom.


3. Bojuje proti depresii

Zvyšuje sebavedomie, nakoľko je pohlavný styk účinným antidepresívom.

4. Zbavte sa nespavosti

Keď ste v stave maximálneho zrelaxovania, všetko napätie je z tela uvoľnené a tak sa dláždi cesta smerom k pokojnému spánku.

5. Samovoľný únik močuPraktizovanie pravidelného sexu pomáha v boji proti samovoľnému pomočovaniu, nakoľko takáto aktivita zosilňuje panvu a tak zabraňuje nepríjemnému úniku moču.

6. Zbavte sa chrípky!

Verte alebo nie, no sex taktiež funguje proti chrípke. A tak, pokiaľ trpíte chrípkou, je čas užiť si. Je to skvelá a prírodná liečebná metóda. Nakoľko dostávate mozog do pocitu spokojnosti, produkcia protilátok sa zvyšuje, a tak vzniká silné antivírotikum.

7. Preťaženie svalov

Ak si chcete zrelaxovať svoje svaly, pohlavný styk je skvelou voľbou, uvoľňuje preťažené svaly a kĺby.

8. Chcete mať žiarivú pokožku?


Pohlavný styk vylučuje látky ktoré ovplyvňujú výzor vašej pokožky.

9. Problémy s prostatou

Znižuje riziko vývoja rakoviny prostaty.

10. Rakovina prsníka


Stimulácia poprsia vylučuje oxytocín, hormón ktorý ochraňuje pred vznikom takéhoto druhu rakoviny.