Jablčný ocot, cesnak a med – prírodný liek na mnoho problémov

Táto unikátna kombinácia zázračných prírodných surovín je skvelý prírodný liek ktorý rieši mnoho zdravotných problémov, nakoľko má med antimikrobiálne účinky a ponúka veľké množstvo enzýmov, minerálov a vitamínov. Cesnak obsahuje alicín, je to antioxidant a zabraňuje vzniku rakovín a taktiež predčasnému starnutiu. Jablčný ocot bojuje proti cukrovke a zlému tráveniu. 

Keď sú tieto 3 ingrediencie spojené, takýto mix má skvelý účinok na naše zdravie a zabraňuje vzniku rakoviny. Pacienti ktorí vyskúšali tento liek povedali, že im pomohol v boji proti zlým symptómom a následne boli vyliečení.

Pacienti trpiaci vysokým krvným tlakom taktiež si všimli čoraz nižšie hladiny cholesterolu a nižšie príznaky hypertenzie. Tento prírodný liek musí byť vždy braný pred jedlom ráno, so žiadnym iným pitím.

Ingrediencie- 10 strúčikov cesnaku
- 1 pohár organického medu
- 1 pohár jablčného octu

PrípravaVložte všetky ingrediencie do mixéra a mixujte počas 1 minúty, alebo aj dlhšie, následne to všetko vložte do sklenenej fľaše ktorú uskladnite v chladničke. Konzumujte túto zmes počas 5 dní a čoskoro si vyrobte novú zmes, pretože nevydrží vám to na veky :-). Zjedzte 2 lyžice na lačný žalúdok a pokiaľ sa vám nepozdáva aróma ani chuť, zmiešajte to s trochou džúsu.


Je to pomerne ľahké pripraviť si tento prírodný a lacný elixír, všetky ingrediencie obsiahnuté v recepte je veľmi jednoduché nájsť vo vašom najbližšom obchode, je šanca že ich už aj máte doma. Je to pomerne nový recept ktorý sa stáva populárnym, a mnoho ľudí oznamuje ako im to pomohlo.