Vyzerajte 10 rokov mladšie s receptom z kokosového oleja a sódy bikarbóny

Dnes vám prinášame recept/prírodné liečivo ktoré čistí póry, eliminuje akné a čierne bodky, znižuje viditeľnosť vrások a sťahuje vašu pleť.


Verte alebo nie, tento prírodný zázrak je kombinácia kokosového oleja a sódy bikarbóny. 

Účinne eliminuje odumreté kožné bunky, znižuje viditeľnosť vrások, zjemňuje začervenanosť a zanecháva pokožku jemnú a čistú.

Sóda bikarbóna má široké použitie, od kuchyne po kúpeľnu a je to oveľa silnejšia alternatíva v porovnaní s komerčnými produktmi ktoré sú plné chemikálií. Má veľmi silné účinky ktoré ju robia skvelou na čistenie a taktiež je možné ju použiť ako deodorant. Ponúka veľké množstvo výhod pre vašu pokožku, vlasy, tvár a zuby. Čo je ešte na nej skvelé? Skutočnosť, že zanecháva neutrálne pH úrovne vašej pokožky.

Na druhej strane máme kokosový olej ktorý je veľmi mocné prírodné superjedlo so silnými antibakteriálnymi, liečebnými a hydratujúcimi účinkami. Obsahuje skvelú kombináciu mastných kyselín ktoré vám dodajú množstvo zdraviuprospešných účinkov.

To je dôvod prečo ej táto zmes ozajstným zázračným elixírom ktorý vyčistí pokožku, odstráni špinu a vylieči všetky kožné problémy. Elixír sa dostáva hlboko do kože, čistí póry a zanecháva tvár čistú, bez akné a čiernych bodiek.

Návod na prípravu elixíru

Ingrediencie:

- 2 lyžice extra panenského kokosového oleja
- 1 čajová lyžička sódy bikarbóny

Inštrukcie:

Zmiešajte všetky ingrediencie poriadne v miske dokým nezískate homogénnu pastu.

Použitie:

Aplikujte pastu na problematické oblasti vašej kože a ponechajte pastu účinkovať na 5 minút. Následne si tvár opláchnite s vlažnou vodou a na konci si jemne masírujte tvár.


Účinky vás určite zaujmú nakoľko ich uvidíte za krátky čas, a budete vyzerať o 10 rokov mladšie!