Ako zachrániť niekomu život za minútu ak utrpel srdcový infarkt?

Dr. John Christopher je veľmi známy americký bylinkár a doktor ktorému ešte žiaden pacient nezomrel na srdcový infarkt.


 Podľa doktora Christophera, stačí jedna jediná ingrediencia na to aby ste zachránili osobu ktorá dostala srdcový infarkt 

– kajenské korenie. 


Zmes čajovej lyžičky kajenského korenia a pohára vlažnej vody by mala okamžite „oživiť“ pacienta a udržať ho pri živote kým nepríde lekárska pomoc.

Srdcové infarkty sú spôsobené našim sedavým životným štýlom a nezdravou stravou ktorú prijímame s radosťou. Naše hektické dni nám len veľmi zriedkavo umožňujú jesť zdravé domáce jedlá a tak sme oddaní spracovaným jedlám ktoré obsahujú kvantum nezdravých zlúčenín ktoré nám môžu poškodiť zdravie aj v dlhodobom horizonte.

 Časom sa tuk z týchto jedál akumuluje v našich tepnách čo vedie k vážnym kardiovaskulárnym problémom a srdcovému infarktu ktorý je v mnohých prípadoch fatálny. Našťastie sa preukázalo, že kajenské korenie nám dokáže v tomto prípade pomôcť.


Kajenské korenie je priamo absorbované do srdca a systému tepien, čo ich otvára a zvyšuje prísun krvi a aktivitu srdca. To by malo udržať vedomú osobu v stabilnom stave dokým nedorazí profesionálna lekárska pomoc.

zdroj : http://www.domacamedicina.sk/
foto : www.rd.com