Ak strácate vlasy, lámu sa vám nechty alebo nedokážete spať, začnite jesť toto


Nadobličky sú endokrinné žľazy ktoré sú umiestnené nad vašimi obličkami a sú zodpovedné za vylučovanie niekoľkých hormónov, vrátane adrenalínu a steroidov. Tieto hormóny sú dôležité nakoľko regulujú krvný tlak. Váš metabolizmus a imunitný systém  udržujú v dobrom stave.


Keď sú tieto hormóny správne vylučované do vášho tela, dokážete sa so stresom vysporiadať lepšie, no akékoľvek problémy v tomto procese môžu viesť k problémom s vašou pokožkou, vlasmi, nechtami a dokonca môžu ovplyvniť aj váš spánok.

Hoci je ťažké diagnostikovať a liečiť hormonálne problémy, tento prírodný liek vám môže pomôcť. Pomôže vám nastoliť správny hormonálny balans s pomocou brazílskych orieškov. Tu je zoznam toho čo potrebujete:

Ingrediencie
 
  • Brazílske orechy
  • Mletý zázvor
  • Vysušené listy petržlenu
  • Organický med
  • Hrozienka

Príprava


Zmiešajte brazílske orechy a listy petržlenu v mixéry, následne pridajte ďalšie ingrediencie a zmiešajte. Miešajte dokým nedostanete homogénnu zmes.

 
Užívanie

Zjedzte dve lyžice tohto lieku ráno na lačný žalúdok dvakrát až trikrát do týždňa. To zlepší funkčnosť vašich nadobličkových žliaz a stabilizuje to vaše hormonálne úrovne. Za krátky čas sa budete cítiť oveľa lepšie a kvalita vašich vlasov, pokožky a nechtov bude výrazne lepšia než predtým.