Zrýchlite metabolizmus a vyčistite telo za 2 dni

Dokážete si zrýchliť metabolizmus ak budete piť nasledujúci nápoj, ktorý je tvorený dvoma ingredienciami. Voda v ktorých sú hrozienka uvarené skvelo stimuluje biochemické procesy v pečeni ktoré sú zodpovedné za efektívnu detoxikáciu krvného systému.Ak budete liečbu dodržiavať počas štyroch dní, všimnete si ako vaše trávenie sa zlepšilo a budete mať oveľa väčšie množstvo energie. Mnoho doktorov často odporúča jesť hrozienka ráno aby sme podporili zdravie srdca, odstránili zlý cholesterol, zlepšili funkciu žalúdka, znížili úroveň triglyceridov a zlepšili metabolizmus.

Hrozienka sú bohaté na vitamíny a minerály, no účinok sa výrazne zvýši ak skonzumujete vodu v ktorých ste ich namočili, nakoľko znižuje krvný cukor.

Ingrediencie

- 4 decilitre vody
- 150 gramov hrozienok


Postup

Zoberte hrozienka tmavšej farby, nemali by byť ani príliš mäkké ani príliš tvrdé, umyte ich. Uvarte 2 poháre vody a pridajte hrozienka. Vodu s hrozienkami nechajte variť počas 20 minút a následne ju nechajte odstatú cez noc. Vodu ráno oceďte a zohrejte nanovo. Vypite tento teplý nápoj na lačný žalúdok, najlepšie hneď po tom ako ste sa zobudili. O polhodinu si dajte výdatné a zdravé raňajky.


Liečba môže byť zopakovaná každým mesiacom.