Zápal hrdla? Prírodna liečba!Vedeli ste že mnoho vecí ktoré máte uložené v kuchyni sú skvelé na medicínske účely?
  Mnoho bežných ingrediencií ktoré máte môžu byť využité ako tradičné domáce lieky.

· Jedným z najpopulárnejšich domácich liekov je práve horúca slepačia polievka ktorá lieči prechladenie, tento prírodný liek je používaný už veľmi
dlho a všade na svete.
 Podľa nedávnych výskumov je jeho efektivita naozajstná.· Nedávne štúdia taktiež preukázali, že konzumácia šiestich čerešní má rovnaký účinok ako zobratie jedneho aspirínu. Čerešne obsahujú antioxidanty a sú schopné efektívne liečiť mnoho zdravotných problémov.

· Vedeli ste? ...Himalájska soľ a čaj z vŕbovej kôry sú skvelé prírodné lieky ktoré pomáhajú s bolesťami hlavy.· Jediná šálka zeleného čaju „zabije“ zápach úst z cibule či cesnaku.  · Pokiaľ vás trápi čkanie, prehltnite čajovú lyžičku suchého cukru, čkanie okamžite zastavíte!

Už dlho sa lekári snažili potvrdiť či vyvrátiť efektívne využitia byliniek a prírodných liekov.

Záver je taký, že pokiaľ sú využité správne, môžu byť oveľa zdravšie, bezpečnejšie, efektívnejšie a oveľa lacnejšie než medicína ktorú kúpite v lekárni.
Rýchla liečba pre zápal hrdla


Vypite teplú tekutinu

- Je to jednou z najlepších a najjednoduchších liekov na zápal hrdla. Pokiaľ máte zápal hrdla, vypite teplú tekutinu ako je napríklad teplá voda, pridajte si do nej med pre skvelé antibakteriálne, protizápalové účinky, pridajte šťavu citróna, alebo pite bylinné čaje a slepačie vývary, všetko sú to skvelé lieky na zápal hrdla.

Roztok teplej slanej vody


- Pridajte polovicu čajovej lyžičky soli do pohára teplej vody a začnite kloktať, neprehltnite. Zopakujte 3 až 4 krát dodňa a symptómy zápalu hrdla tak zmiernite.