Doporučené lekármi – Najlepšie prírodné preháňadlo! Čistí črevá a nadmerné tekutiny


Zápcha 


....sa môže udiať kvôli mnohým veciam, napríklad 
nedostatok cvičenia, nadmerný stres, určité lieky, vitamíny, nedostatok vlákniny a vody a mnoho iných dôvodov.


No taktiež to môže byť len sprievodný symptóm v prípade choroby. V takomto prípade kontaktujte lekára čo najskôr, pretože liečenie takejto zápchy by bol len začarovaný kruh.

Pokiaľ ste jedným z mnohých ktorých trápi zápcha, potom určite potrebujete recept ktorý vám ponúkame dnes. Ten kto ho vyskúšal povedal že je to najlepšie a najefektívnejšie preháňadlo ktoré je vytvorené výlučne z prírodných zdravých zdrojov!

Samotní lekári doporučujú tento liek, a najlepšie na tom je že je veľmi jednoduchý. Určite budete ohromení výsledkom, tu sú inštrukcie čo treba mať po ruke a ako s tým narábať.

Ingrediencie


- 150 gramov datlí

- 150 gramov slivák

- 5 pohárov vriacej vody

Príprava a užívanie 

Najprv narežte slivky a datle na malé kúsky a pridajte ich do vriacej vody. Následne ich musíte variť dokým sa zmes nestane tuhou. Mali by ste dostať až 20 porcií, pokiaľ budete brať jednu polievkovú lyžicu denne. Táto zmes je výhodná pre ľudí každého veku.

Môžete to konzumovať pridaním do vašich raňajok, do jogurtu, do misky cereálií alebo akokoľvek to chcete. Táto zmes jednoducho, rýchlo a efektívne zničí zápchu ktorá vás postihla!