Vedeli ste? Čast tela, ktorú si umyjete najskôr, vám povie akí ste!Vlasy


V najčastejších prípadoch sú to osobnosti ktoré sú kreatívne a umelecké, takéto osobnosti si začnú umývať vlasy ako prvé. Takíto ľudia majú radi snívanie, no majú moc dosiahnuť to čo ostatní nie. Čo im chýba je vytrvalosť a oddanie sa k ich cieľom, no stále sú pripravení neúnavne pracovať aby dosiahli to čo chcú. Peniaze pre nich nie sú podstatné, ich priatelia sú zväčša intelektuáli či kolegovia umelci. Zároveň, takíto ľudia radi vedú výskuy a radi uspokojia svojich partnerov. Ich talent je ich hlavnou silou. Ľudia ktorí si umývajú hrudník by mohli byť vaši dlhodobí partneri.


Hruď

Títo ľudia sú pragmatickí – jednoduchí, úprimní a priamočiari. Nemajú radi odpútavanie pozorností keď sú sústredení a sú netrpezliví s ľuďmi ktorí nevidia svet tak ako oni. Sú to lojálni a dobrí partneri, pripravení sa obetovať. Mali by určite skúsiť relaxovať a byť viac spontánni a trpezliví. Takíto ľudia by sa mali prestať neustále obávať a uvidia, že ich život bude oveľa lepší. Ľudia umývajúci si vlasy najprv by mohli byť adekvátnymi partnermi.


PodpazušieSpoľahliví a pozorní. Sú populárni a pripravení pomáhať ostatním, nie sú dobrí v odhadovaní ľudí a teda nevedia či je človek úprimný alebo má niečo za lubom. Sú talentovaní no trocha naivní a veria všetkím. Najlepší partneri – tí čo si najprv umývajú ramená.

Tvár


Peniaze – dôležitosť. Ľudia ktorí sú pripravení sa zapotiť aby dostali to čo chceli. Chcú mať vôkol seba ľudí z ktorých by 

mohli ťažiť a benefitovať, niekedy majú problém pochopiť samých seba no nezaujíma ich to, žijú si vo vlastnom svete a preto ich ľudia vnímajú ako egocentrikov. Ich predstavivosť je živá a majú veľa želaní. Partneri – nie tí ktorích sme spomenuli.
Ramená

Osobnosti ktoré sú veľmi zodpovedné a dávajú 100% do všetkého do čoho zabrdnú, sú ako introverti, potrebujú si dobiť batérie a samotu na sústredenie. Priateľstvá ktoré vytvárajú sú životné, nezaujímajú ich peniaze ani moc. V láske sú lojálni a stabilní. Ideálny partner – podpazušie.
foto : vividbaby.com