Nápoj na zníženie cholesterolu a vyského krvného tlakuTento upokojujúci nápoj, podľa slov Amišov – kultúry žijúcej v USA a Kanade, pomáha liečiť mnoho chorôb a pomáha zosilniť imunitný systém. Kombinácia jeho ingrediencií je neuveriteľne silná a tí ktorí tento nápoj využili hovoria, že jeho účinok je veľmi silný.


Tu je ich recept ktorý s nami zdieľali:

· Strúčik nastrúhaného cesnaku

· Lyžica citrónovej šťavy

· Strúhaný čerstvý zázvor (1 kus)

· Lyžica jablčného octu

· 15 gramov medu

Už po tisícročia bol cesnak využívaný takmer každou kultúrou na svete, a to nielen na odhánanie bosoriek a nebezpečenstva. V dnešnom svete je cesnak používaný viac ako dochucovadlo. Avšak, využitie cesnaku na medicínske učely je oveľa staršie než jeho využívanie na jedlá. V prastarých časoch bol cesnak braný ako všestranný liek voči mnohým chorobám.

Ľudia s vysokým krvným tlakom ktorí brali cesnakové doplnky denne počas piatich mesiacoch zbadali ako sa ich krvný tlak výrazne znížil. Cesnak je rastlina ktorá nemá nebezpečné vedľajšie efekty (ktoré sa nemusia vôbec dostaviť) a taktiež vám možno dodá dlhovekosť.

Zázvor má mocné protizápalové účinky a taktiež aktivuje enzýmy v tele ktoré využívajú cholesterol vo vašom tele a tak ho znižujú. Jablčný ocot je veľmi dobrý na vysoký krvný tlak, zatiaľ čo med má mnoho živín ako je kalcium, draslík, sodík a taktiež B komplex vitamíny ktoré vždy bojujú proti cholesterolu v tele.

Príprava

Všetky ingrediencie nasypte do misky a začnite ich mixovať s mixérom. Pred použitím ponechajte výslednú tekutinu (nápoj) v chladničke na niekoľko dní.

Užívanie
Tento prírodný liek znižuje cholesterol a pomáha s hypertenziu (vysoký krvný tlak). Účinky tohto nápoja sú najvýraznejšie pokiaľ ho užívate ráno na lačno ešte pred raňajkami a pred večerou. Nápoj môžete užívať trikrát do dňa v rovnakých dávkach. Prvé výsledky pocítite už za týždeň!