Vykonajte túto jednoduchú masáž každú noc a váš brušný tuk zmizne!


Mnoho ľudí – či už mužov alebo žien trpí rovnakým problémom – brušný tuk. 

Trocha tuku na bruchu je zdrojom zníženého sebavedomia.
 V niektorých prípadoch môže tento tuk znamenať vážnu chorobu. Tento tuk sa nahromaďuje z mnohých dôvodov vrátane veku, nesprávnej stravy plnej cukrov a spracovaných jedál, nedostatok spánku, stres. 

Identifikujúc problém je najlepším spôsobom ako nájsť riešenie no v niektorých prípadoch aj napriek cvičeniu a správnej stravy nechce tento tuk zmiznúť.

Čínska brušná masáž

Hoci je cvičenie skvelé pre zosilnenie vašich brušných svalov, nespália tuk ktorý pokrýva vaše brušné svaly. Podľa doktora StephenaChanga, pokiaľ vykonáte dvojminútovú masáž, tá vám pomôže zbaviť sa tuku vďaka tejto masáži ktorá prakticky vykonáva interné cvičenie svalov a tak detoxikuje a čistí vaše brucho na to aby spálilo nahromadené tuky.

Čo vám takáto masáž môže priniesť?

· Strata tukového tkaniva

· Zlepšenie efektivity trávenia

· Detoxikácia čriev

· Zlepšenie počas zápchy

· Stimulovanie orgánov v brušnej časti

· Zlepšenie prekrvenia brušnej časti

· Zlepšenie počas nevoľnosti, vracania a poruchy trávenia

Ako na to?

1. Ľahnite si na váš chrbát, na pevnú plochu.

2. Zohrejte si ruky trením o seba až kým nemáte pocit že sú horúce.

3. Jednu ruku si položte na pupok

4. Začnite robiť malé kruhy okolo vášho pupku a tak masírujte, postupne tento kruh zväčšujte a zväčšite aj vyvíjaný tlak. Každý kruh by vám mal zabrať 1-2 sekúnd.

5. Sústreďte sa na teplo ktoré sa nahromadí vo vašej brušnej oblasti počas toho ako masírujete.6. Vykonávajte tieto kruhy počas 2 minút, to je okolo 40-50 kruhov. Je potrebné aby ste mali brucho teplé počas celého cvičenia.