RECEPT: Vylúčenie obličkových kameňov za menej ako 10 dní


Štatistiky hovoria že 1 z 20 ľudí má obličkové kamene aspoň raz za život.


 Pokiaľ ste už zažili takúto situáciu, tak určite viete aké bolestivé to je keď obličkové kamene prechádzajú cez močový trakt. Našťastie pre vás, máme 1 ingredienciu a recept k nej ktorý vám pomôže zbaviť sa obličkových kameňov už za menej ako 10 dní. 


Táto prírodná liečba je lacná a jednoduchá, no zároveň veľmi efektívna. 

Proso sú veľmi zdravé a výživné cereálie ktoré sú veľmi užitočné pre celé naše telo. Proso má silu rozpustiť obličkové kamene, piesok a kal ktorý je nahromadený v obličkách a mechúre a taktiež robia úplný detox naším obličkám.

Tu je recept pre prírodný liek na obličkové kamene:

Ingrediencie·  200g. proso

· 2 litre vody


Predtým než pôjdete spať, proso premyte a ponechajte ho cez noc v miske teplej vode. Ráno ho vylejte do misky a zalejte ho dvoma litrami vriacej vody. Misku uzavrite prikrývkou a nechajte proso nasiaknuť teplou vodou. Večer alebo na nasledujúce ráno proso zamiešajte a tekutinu oceďte. Túto odcedenú tekutinu následne nalejte do sklenenej fľaše a ponechajte ju v nejakom chladnom a tmavom mieste.

Túto prosovú šťavu následne pite každý deň počas 10-15 dní tak dlho ako len môžete (aspoň 250 ml denne).Ako náhle máte túto šťavu pripravenú na pitie, proso nevyhadzujte!

 Je stále veľmi výživné a zdravé, z tohto prosa si môžete pripraviť skvelé prosové raňajky.

 Uvarte proso počas pätnástich minút v 3 pohároch vody a pridajte trocha medu a vysušeného ovocia či dokonca čokolády a máte skvelé, chutné a zdravé raňajky ktoré vás naštartujú do vášho dňa!