Použite jablčný ocot na vašu tvár a uvidíte čo sa stane s toxínmi, ekzémami a stareckými škvrnami


Bolo potvrdené, že jablčný ocot vo vašej domácnosti je skvelým v boji proti rôznym kožným problémom vrátane stareckých škvŕn.

Prečo je jablčný ocot tak účinný voči ekzémom?


Jablčný ocot je schopný regulovať hladinu pH vašej kože a navyše uľahčuje vášmu telu brániť sa pred alergiou. Taktiež je veľmi je schopný oživovať mŕtve kožné bunky vďaka vysokému obsahu karoténu. Jablčný ocot je veľmi účinný voči rôznym stavom kože, vyrážkam a škvŕn vďaka jeho silným antibakteriálnym účinkom a tak začne detoxikáciu vašej tváre.

Ako vytvoriť zmes ktorá vám pomôže liečiť takéto stavy?

Potrebujete:

• Jablčný ocot – pár čajových lyžičiek

• Čistú vodu – 1 pohár

• 3 guľôčky z vaty

Čo ďalej

Do maličkej misky nalejte jablčný ocot a vodu a dostatočne pomiešajte. Do toho namočte guľôčky ktoré ste vytvorili z vaty a aplikujte ich na postihnuté miesto kde máte daný zápal či infikovanú kožu.


Túto metódu využívajte tak dlho ako budete potrebovať alebo dokým sa všetky problémy nestratia. Pokiaľ máte citlivú kožu, jednoducho skombinujte polovicu pohára vody s jednou lyžičkou jablčného octu. Tento ocot môžete taktiež piť, no uistite sa že je zriedený s vodou. Jeho pitím zlepšujete váš systém a pomáhate eliminovať rôzne kožné stavy rýchlo.