Farby na vlasy sú naplnené 5000 rôznymi druhmi karcinogénnych chemikálií! Použite radšej toto


Mnoho farieb na vlasy ktoré sú využívané miliónmi žien okolo sveta majú spojitosť s rakovinou. Britskí vedci tvrdia že tieto farby na vlasy ktoré sú taktiež používané v drahých salónoch majú potenciálne zdravotné riziká a varujú ľudí ktorí ich používajú.

Chemikálie vo farbe na vlasy taktiež reagujú s tabakovým dymom a inými nečistotami vo vzduchu. Tretina žien a desatina mužov si farbí vlasy a nevedia, že existuje vysoké riziko ktoré môže takéto farbenie priniesť. Pravdaže, kozmetický priemysel všetky tieto fakty popiera.

Koža sa napije týmito chemikáliami ktoré zostanú na hlave či vlasoch dokonca aj roky po aplikácii tejto farby! Namiesto karcinogénnych farieb na vlasy by ste mali vyskúšať prírodné metódy.

Ako použiť kávu na zafarbenie vlasov!


Vďaka tejto jednoduchej a prírodnej zmesi kávy budete schopný dodať vašim vlasom lesk a taktiež podporíte ich rast! Káva naozaj pomáha rastu vlasov, štúdia publikovaná v roku 2007 v žurnáli International Journalof Dermatology“ takéto stanovisko potvrdzuje.

Pripravte veľmi silnú organickú kávu, preferovane espreso. Neorganické kávy zväčša obsahujú pridané chemikálie. Kávu po uvarení nechajte schladiť. Zmiešajte 2 lyžice organických kávových bôbov a 1 pohár už pripravenej a schladenej kávy a ponechajte to tak.

Zmes aplikujte na vaše vlasy a nechajte počas hodiny. Vašim vlasom sa nič zlé nestane, naopak vaše vlasy dostanú skvelú farbu čokolády! Následne jednoducho si vaše vlasy opláchnite. 

Našampónujte si vlasy a kávu si vylejte na vlasy. Nechajte pôsobiť 20 minút. Aplikujte jablčný ocot na odstránenie kávy z vašich vlasov a umyte teplou vodou. Pokiaľ nevidíte zmenu okamžite, zopakujte rovnakú procedúru počas niekoľkých dní, umožňujúc káve preniknúť do vašich vlasov.

Táto prírodná cesta vám nijako neuškodí, určite ju vyskúšajte!


foto : diva.aktuality.sk