Uvarila banány a pred spánkom vypila túto tekutinu. Neuveríte čo nasledovalo!


Predtým než vám ukážeme tajomný recept, mali by ste vedieť že existuje mnoho vecí ktoré môžu spôsobiť nespavosť, a to napríklad:
stres, depresia, úzkosť, problémy v práci...


 A teda keď pôjdete do postele, nebudete rozmýšľať o spaní, no o problémoch ktoré vás čakajú zajtra v práci, v rodine, alebo budete rozmýšľať o veciach ktoré na ďalší deň budete musieť zrobiť. Zlou vecou v tomto je skutočnosť že počas tohto času váš mozog nie je schopný relaxovať a je aktívny neustále a teda, nemôžete zaspať.

Taktiež by ste mali vedieť že niektoré medicíny či lieky môžu byť dôvodom nespavosti. Napríklad lieky na srdce, krvný tlak, proti bolesti, antihistaminiká a pod.

Tieto lieky môžu spôsobovať problémy so spánkom. Niektoré vás najprv spravia ospalým, no taktiež môžu vyvolať bolesti brucha či iné brušné problémy, a teda vám prerušia spánok nadobro. Ako sme už spomenuli predtým, nebojte sa, pretože máme pre vás ten správny prírodný liek.

 Ako funguje? 

Banán a najmä šupa banánu obsahuje mnoho draslíka a horčíka. Horčík pomáha so zabraňovaním narušení, a taktiež pomáha vašim svalom zrelaxovať. Je to jedným z najlepších minerálov pre relaxáciu.

Pre tento liek je potrebné aby ste kupovali 100% organické banány, nakoľko neorganické sú plné škodlivých chemikálií a pesticídov a keďže tento postup ráta aj so šupkou, je nutné mať organický banán.

Budete potrebovať: 
  • 1 organický banán
  •  1 malý hrniec vody
  • voliteľne škoricu.

Ako na to?

Odrežte oba konce banánu a vložte ho do horúcej vody. Musíte variť banán počas 10-tich minút. Potom, pridajte trocha tejto vody do pohára a pridajte si trošku škorice do vášho banánového čaju. Pite čaj 1 hodinu pred spánkom, budete prekvapení výsledkami. Budete spať ako bábätko a už sa nikdy nezobudíte unavení.