Ako zabrániť infarktu len za 1 minútuVedeli ste že môžete byť zachránený po infarkte za 1 minútu využitím kajenského čili? Uistite sa že máte aspoň 1 kajénsku čili papričku v kuchyni pretože nikdy neviete kedy ju budete potrebovať. 
Americký expert Dr. Christopher nestratil ani jedného pacienta na infarkt počas jeho 35 ročnej kariéry. Je to z dôvodu že každému pacientovi ktorý dostal infarkt dal šálku čaju z kajénskych čili papričiek zatiaľ čo sú stále pri vedomí.

Čajová lyžička tohto pepru by mala byť vsypaná do pohára vody pre pacienta ktorý dostal infarkt počas toho ako stále dýcha a je pri vedomí. Pokiaľ je osoba v bezvedomí, je potrebné dať mu niekoľko kvapiek extraktu z tejto papričky pod jazyk pacienta čo zvýši pulz a krv začne prúdiť do všetkých častí tela, balansujúc cirkuláciu krvi a pomáhajúc srdcu zotaviť sa.

Ingrediencie lieku

· prášok kajenských čili papričiek

· pár čerstvých kajenských papričiek

· 50% alkohol (môžete použiť vodku)


· litrová sklenená fľaša

· rukavice

Príprava

Nasaďte si rukavice, vyplňte štvrť fľaše s práškom a vlejte do fľaše dostatok alkoholu na jeho pokrytie. Zomeľte dostatok papričiek a pridajte dostatok alkoholu aby sa zmes zmenila na hmotu ako je kečup. Pridajte túto zmes do fľaše ktorá by teraz bola zo ¾ plná. Vyplňte fľašu alkoholu až po vrch a dostatočne uzavrite. Niekoľkokrát počas dňa s ňou zatraste. Po mesiaci zmes oceďte využitím gázy a uskladnite v tmavej fľaši. Pokiaľ chcete silnejšiu tinktúru, oceďte až po 3 mesiacoch. Zmes sa nepokazí, môžete používať ako dlho len chcete.

Využitie

5 až 10 kvapiek tinktúry by mali byť dané vedomému pacientovi ktorý zažil infarkt či mozgovú príhodu. Po 5 minút mu dajte ďalších 5-10 kvapiek. Zopakujte tento proces až kým sa pacientov stav nezlepší.
/>

Pokiaľ je pacient mimo vedomia, dajte mu 1-3 kvapky tinktúry pod jazyk a začnite resuscitáciu. Zopakujte proces každých 5 minút až kým sa stav pacienta nezlepší.