Skoncujte s fajčením! Stačí spraviť toto!Nedávny výskum vedený lekárskymi expertmi zistil že každou cigaretou ktorú vyfajčíte sa do vášho tela dostane okolo 4000 toxínov!


 Pokiaľ človek neskončí fajčiť, tieto karcinogénne toxíny môžu mať fatálny dopad na zdravie fajčiara. Chemikália ako oxid dusičitý preniká do vášho tela, je to nebezpečná chemikália ktorá poškodzuje vaše DNA a znižuje množstvo vitamínu C použiteľného pre vaše telo.

Každý sa bojí vedľajších efektov po tom ako prestane fajčiť, depresia a úzkosť, telo nemá nikotín – niečo na čo čakal každý deň avšak už zbytočne.

 Existuje množstvo byliniek a doplnkov ktoré vám takéto stavy zlepšia.

 Napríklad taký zázvor či lobelia, kvet ktorý je skvelý na potlačenie potreby nikotínu.

 Esenciálne oleje sú taktiež počas tohto procesu pomerne významné a môžete ich využiť pre váš prospech. 

Tieto oleje vám pomôžu kontrolovať vaše chúťky po cigarete, taktiež znižujú symptómy ako sú: 

 - podráždenosť
 -  úzkosť
 -  stres
 -  únava 
 -  nervozita – všetky symptómy ktoré prináležia k dobe kedy sa snažíte nikotín vymazať zo svojho života.

Ako zatočiť so symptómami?

Zmiešajte rovnaké časti esenciálnych olejov citróna, čierneho korenia a eukalyptu. Tento olej aplikujte na pokožku pod nos alebo namočte doň vatovú guľôčku a vdychujte arómu tohto oleja vtedy keď vaša chuť po cigarete vzrastie. Vdychujte niekoľkokrát, hlbokými nádychmi. Výsledkami budete prekvapení a celí bez seba.

 Veríme že sme vám boli nápomocní! 

Nezabudnite zdieľať s vašimi priateľmi ktorí sa rozhodli žiť zdravo, môžete im zmeniť život pretože je nesmierne náročné zbaviť sa závislosti na nikotíne.