Farby vašich pier odrážajú vaše zdravotné problémy


Východná medicína má zaujímavé presvedčenie, a tým je skutočnosť že farba vašich pier naznačuje váš zdravotný stav a čo sa deje s vaším telom. Pozrite sa do zrkadla a porovnajte si vašu farbu pier s týmito stanoviskami!• Bledoružová farba


Pokiaľ sú vaše pery bledšie než obvykle, môže to naznačovať práve anémiu. Vaše telo má nedostatok hemoglobínu a červených krviniek, čo to pre vás znamená? Je na čase jesť potraviny bohaté na železo (špenát, doplnky či iné potraviny) a vitamín C (ovocie, čili, doplnky...)

• Sýtočervená

Pokiaľ sú vaše pery červenejšie než obvykle, znamená to že je niečo zlé s vašimi obličkami.

• Fialové, zelené
Nie je to niečo neobyčajné pokiaľ sa vaše pery zafarbia na fialovo či zeleno počas zimy, no ak majú takýto vzhľad neustále, znamená to že máte problémy so srdcom a pľúcami.

• Tmavofialová

Pokiaľ sú vaše pery tmavšie, môže to naznačovať že máte problémy s vašim tráviacim traktom. Odporúčame vám aby ste prestali jesť jedlá z fastfoodov či akékoľvek nezdravé jedlá. Začnite jesť čerstvé a zdravé potraviny, bohaté na vlákninu.

• Tmavofialové okrajePokiaľ sa len okraje vašich pier sfarbia do tmavej fialovej farby, znamená to že váš organizmus nie je vo vyrovnanom stave, v balanse. Znamená to, že musíte dostatočne oddychovať a jesť zdravo.