Ako si tento človek prírodne vyliečil zlyhávajúcu pečeň.Poškodenie pečene sa môže stať života ohrozujúcou vecou ak sa o to nestaráte. 

Na rozdiel od ostatných častých chirurgických procedúr transplantácie pečene, pečeň je v skutočnosti schopná regenerovať sa aby vyliečila jej poškodené časti. Tým chceme povedať, že pečeň môže chrániť samú seba iba ak sa o ňu staráte vhodným spôsobom čo zahŕňa množstvo prírodných liečiv a musíte si dávať pozor aby ste vašu pečeň nezanedbali.


Príčiny poškodenia pečene
Pečeň je zodpovedná za eliminovanie toxínov z tela, za trávenie potravín a za absorpciu živín. Je to veľmi dôležitý orgán pre denné funkcie ľudského tela. Poškodenie pečene môže byť spôsobené mnohými problémami. V niektorých prípadoch môže byť toto poškodenie v dôsledku genetiky. Veľká väčšina s takýmto problémom je avšak zapríčinená chemikáliami a vírusmi. Menovite to môže byť alkoholizmus, rakovina, acetaminofén či hepatitída.

Príbeh jedného muža
Mladý 20-ročný muž sa raz cítil choro a nevedel sa sám zbaviť symptómov neznámej choroby ktorá ho trápila. Nakoniec sa rozhodol ísť k doktorovi kde sa dopočul že jeho pečeň začala zlyhávať v dôsledku mononukleózy. Namiesto toho aby utrácal nekonečno hodín a peňazí v lekárskych ústavoch čakajúc na neznámy osud, opustil nemocnicu a zvolil si cestu prírodnej procedúry ktorá mu zachránila život za mesiac. Mnoho odporúčaní ktoré sú nižšie napísané boli súčasťou jeho procedúry.

Zmeny rutiny a návykov
Často krát môžete prírodne zvrátiť poškodenie pečene. Prvá rutina ktorú by ste mali zmeniť a návyk ktorý by ste mali prestať robiť je prestať piť alkohol. Drogy sú taktiež na zozname toho čo by ste mali vymazať zo svojho života. Vedzte že niektoré predpísané lieky môžu byť taktiež škodlivé pre vašu pečeň spolu s ilegálnymi zlúčeninami. Buďte si vedomý a chráňte sa pred akýmikoľvek aktivitami ktoré vám môžu spôsobiť žltačku. Musíte byť taktiež pripravený zmeniť vaše návyky v jedení a pití aby ste rýchlo a efektívne vyliečili vašu pečeň.

Potraviny
Ak nejete ovocie či zeleninu, váš boj môže byť väčší než tých ktorí jedia zdravšie. Listová zelená zelenina je tvoja nová priateľka spolu s repou, mrkvou, cesnakom, jablkom, taktiež akékoľvek potraviny hojné na vitamín C a antioxidanty, kapustovitá zelenina ako brokolica a karfiol, avokádo, citrón a limetka, kapusta a vlašský orech. To čo sme napísali je len pár možností ktoré si môžete vybrať. Vyhýbajte sa spracovaným jedlám, minimalizujte váš prísun mäsa a začnite jesť najmä surové potraviny. Ak sa chcete vyhnúť bolestivým, drahým a depresívnym lekárskym metódam, je na čase aby ste začali vážne uvažovať o vašej strave a o vašom prírodnom životnom štýle.

Pitie
Teraz keď ste sa vzdali alkoholu, je čas aby ste začali uvažovať o ostatných nápojoch ktoré vám budú chutiť a mali by vám chutiť a budete ich piť denne. Zelený čaj je plný antioxidantov ktoré sú známe s pomocou pri správnom fungovaní vašej pečene. Taktiež by ste si mali robiť džúsy zo zeleniny a z ovocia. Je to taktiež skvelý spôsob ako zahrnúť zeleninu a ovocie do vašej stravy. Taktiež nezabudnite piť dostatok vody každý deň.Môžete zachrániť vašu pečeň a taktiež váš život, a je to omnoho ľahšie spraviť to s trochou ostražitosti a preventívnej opatrnosti cez vašu stravu a s malými zmenami vašej dennej rutiny. Sústreďte sa na vaše zdravie. Po krátkom čase tieto zmeny budú vašimi novými zvykmi.