Prírodné lieky na zmiernenie bolesti zubov


Bolesť zubov môže byť veľmi nepríjemná a extrémne bolestivá. Bolesť zuba je väčšinou signál nasvedčujúci tomu, že je niečo zlé s vašim zubom.

 Sú spôsobené najmä zubnými kazmi a preto by ste nemali preskočiť stretnutie so zubárom. 

Takéto stretnutie nás môže totižto zachrániť pred hroznou bolesťou.
Ak hľadáte rýchlu a prírodnú cestu na zmiernenie bolesti zubov, môžete vyskúšať naše návrhy. 
Ešte predtým, musíme objasniť to, že tieto lieky len zmierňujú bolesť a nie sú permanentné vyriešenie.


Harmančekový čaj


Harmanček je skvelý pre upokojenie akýchkoľvek zápalov. Harmančekový čaj pomáha zmierniť bolesť zubov. Vypite hrnček teplého harmančekového čaju hneď ako vás začnú bolieť zuby.


Med a škorica


Zmiešajte 1 polievkovú lyžicu škorice s 5-timi polievkovými lyžicami medu. Aplikujte tento mix priamo na váš zub. Túto zmes môžete využívať 3-krát do dňa.


Alkohol


Alkohol pomáha na znecitlivenie zubov a zmiernenie bolesti. Pamätajte: nepite ho, len si vypláchnite vaše ústa tak, aby mohol byť váš zub dezinfikovaný.


Soľ


V hrnčeku horúcej vody, pridajtetak veľa soli ako je možné. Umývajte si zub s touto zmesou aspoň 2 minúty. Neprehĺtajte zmes, pretože je príliš slaná na váš organizmus.


Cesnak


Narezajte pár strúčikov cesnaku a vložte ich do toaletného papiera alebo kuchynskej papierovej utierky. Rozpučte cesnak na to, aby ste dostali z neho viac šťavy. Vložte rozpučený cesnak na bolestivé miesto na vašom líci.

Klinčekový olej a olivový olejZmiešajte pár kvapiek klinčekového a olivového oleja a aplikujte zmes priamo na bolestivý zub, aplikujte 3-krát do dňa.