Recept z 2 ingrediencií eliminuje vašu nechtovú pleseň navždy.Tento super jednoduchý recept z 2 ingrediencií eliminuje vašu nechtovú pleseň navždy

Nielen že je nechtová pleseň extrémne neatraktívna, taktiež reprezentuje vážny zdravotný problém.

V tom to prípade, najčastejšia metóda zahrňuje antibiotiká, no tieto syntetické lieky môžu spôsobovať škodlivé vedľajšie efekty. Teda, mali by ste sa prikloniť k prírodnej medicíne.

Avšak pamätajte že ak liečite túto chorobu včas, dosiahnete rýchle výsledky. Na druhej strane, ak vyčkáte pred tým ako začnete konať, pleseň sa môže usadiť a spôsobovať ďalšie komplikácie a zdravotné problémy.

Dnes vám navrhneme najlepšiu prírodnú medicínu v prípade nechtovej plesni. Obsahuje len 2 ingrediencie a veríme že ich už máte vo vašej kuchyni. Menovite je to sóda bikarbóna a jablčný ocot.

Sú extrémne efektívne v boji proti plesni a tieto baktérie prosperujú iba v určitom rozsahu pH. Sóda bikarbóna je alkalická, zatiaľ čo jablčný ocot je kyslý. A teda ich zmes je neuveriteľne úspešná v boji ideálnom prostredí plesne a pri prevencii plesňového vývoju.

Naďalej, jablčný ocot je extrémne užitočný v prípade mnoho iných chorobách. No pre najlepšie výsledky, vždy používajte značky obsahujúce „materinskú“ substanciu plávajúcu na dne fľaše, keďže je spôsobilá za väčšinu výhod jablčného octu.

Tu je recept tohto skvelého lieku:

Ingrediencie

⦁ Sóda bikarbóna

⦁ Jablčný ocot

⦁ Teplá voda

Inštrukcie:

Do malej nádoby vlejte trocha jablčného octu a nechajte v ňom pôsobiť vaše nohy počas 20-tich minút. Vysušte ich. Potom nalejte do nádoby vodu a opäť si vaše nohy namočte na 20 minút. Potom pridajte sódu bikarbónu do vody a nechajte vaše nohy opäť na 20 minút.

Táto procedúra by mala byť zopakovaná niekoľko krát do dňa.

Liečba by mala byť podniknutá na čistých a suchých nohách. Ak ju budete opakovať často, nechtová pleseň sa stratí v priebehu niekoľkých týždňoch.

Plesne prosperujú v tmavom a vlhkom prostredí, tak pokúste sa nosiť topánky s odkrytou časťou pre veľký necht. Naďalej je veľmi dôležité aby ste si robili pravidelnú pedikúru a vyčistili nechty s kefou a čajovníkovým olejom.