Musíte vyčistiť vaše telo od toxínov ak zbadáte tieto symptómy

Bohužiaľ, svet v ktorom žijeme je plný toxínov. Znečistený vzduch dnu či vonku, pasívne či aktívne fajčenie, pesticídy, umelé potraviny...
 všetko si nájde cestu do nášho tela a mnoho ich naše telo ani neopustí.

Jediný spôsob ako sa ich zbaviť je ich vylúčiť. Aj keď niekto je zdravo ako sa len dá, vždy si musia svoj systém prečistiť z času na čas.

Napísali sme zoznam symptómov ktoré ukazujú že vaše telo má množstvo nahromadených toxínov.

Nespavosť

Akumulácia toxínov (najmä estrogénov) je častou príčinou nespavosti. Ak je pre vás ťažké v noci zaspať, je čas aby ste si vyčistili pečeň. Nespavosť je totižto spájaná s problémom pečene. Čistite vašu pečeň pitím šťavy z kapustovitých zelenín, ako je brokolica či karfiol.

Letargia

Mnoho potravín ktoré jeme obsahuje príliš veľa cukru. Takto sa môžu ľudia na konci dňa cítiť veľmi unavení či letargickí. Vysoký obsah toxínov v tele spôsobuje neefektívnosť systému, čo taktiež spôsobuje nedostatok energie.


Bolesti hlavy

Každý máva takéto bolestivé stavy. Avšak chronická bolesť hlavy ktorá sa vždy vracia môže byť príznakom toxínov v tele. „Hlavná príčina bolesti hlavy a migrény je udržiavanie toxínov či dráždidiel tkanív v centrálnom nervovom systéme.“Kožné problémy

Ak sa vo vašom tele nahromadili toxíny, koža sa bude snažiť telu pomôcť ich odstraňovaním. „Ak hlavné orgány tela sú neefektívne pri ich odstraňovaní, koža sa zapojí do tohto procesu. Takto sa bude koža pokúšať eliminovať toxíny tak že na nej vzniknú vyrážky či určité kožné poruchy.“ To znamená že mnoho stavov vašej koži môžu byť znakom toho že vaše telo potrebuje prečistenie.


Žltý či biely jazy
k


Jazyk je veľmi významnou oblasťou ukazujúcou akú toxicitu máte v tele. Toxické jedlá ničia sliz tráviaceho systému, čo zahrňuje aj jazyk. Ak váš jazyk má biely či žltý povrch, je veľmi možné že tráviaci systém bojuje s toxínmi.Väčší brušný tuk

Bolo preukázané že strávené a vdýchnuté toxíny zvyšujú tuk. To je z dôvodu že mnoho toxínov sa dostalo do brucha a ostali tam. Jedine prečistenie ich odstráni.


Neustály pocit tepla


Jedným spôsobom ako sa telo zbavuje toxínov je vypotením, čo nefunguje pre všetky toxíny. Telo vie, že v tele sa nachádzajú akumulované toxíny a telo sa zohrieva aby ich vylúčilo.