Musíte ísť močiť po pohlavnom styku – tu je dôvod

a
Ak si chcete užiť intímny vzťah s vašim pôvabným partnerom, tak by ste sa mali starať o vaše sexuálne zdravie.
Niečo ako močenie okamžite po pohlavnom styku prináša skvelé výhody pre vás a pre vaše telo v boji proti infekciám ktoré môžu ohroziť vaše zdravie.

Po styku, mnoho baktérií preniknú cez genitálie a konečník a akumulujú sa v močovej rúre čo spôsobuje zvýšené riziko infekcií močového mechúra. 

V skutočnosti sa preukázalo že tento dôvod je najčastejším dôvodom infekcií močového traktu u žien a je to dôvod prečo lekári zdôrazňujú dôležitosť močenia po pohlavnom styku.


Navyše lekári tvrdia, že na rozdiel od mužov, ženská ejakulácia neprechádza cez močovú rúru a teda jediný spôsob na vylúčenie všetkých nečistôt ktoré sa dostali do ženského tela počas penetrácie je vymočenie sa, a teda je odporúčané aby ste nezabudli na tento dôležitý tip po vašom pohlavnom styku.

Je odporúčané neponáhľať sa, ideálne je počkať 45 minút po penetrácii.

Taktiež je odporúčané používať kondómy ktoré sú omnoho bezpečnejšie a spoľahlivejšie na ochranu proti týmto infekciám a pohlavným chorobám ktoré môžu poškodiť zdravie vás a vášho partnera.

Je dôležité vedieť že osobná hygiena okamžite po sexe je kritická na to aby ste predišli akýmkoľvek infekciám močových ciest a na ochranu vášho zdravia a intímneho života.

Je to hlavne pravdivé pre všetky ženy ktoré sú náchylné na zápal močového mechúra: vagína by mala byť čistená s vodou a s trochou pH neutrálneho mydla.