Tento recept je zázrak! Vylieči vaše kĺbové bolesti len za jeden deň


Každý z nás už pocítil bolesti kĺbov aspoň raz, najmä v kolenách, ramenách či lakťoch. U dospelých ľuďoch je výskyt normálny kvôli procesu starnutia, no existujú aj mladí ľudia ktorí trpia takýmito bolesťami, dokonca aj v 25-ke. Kĺbová bolesť môže byť spôsobená zranením, fraktúrami, ťažkou prácou, artritídou, reumou a mnoho ďalších zdravotných faktorov.


Ak máte bolesti kĺbov, skúste tento liek. Je to domáci recept pochádzajúci zo starých ruských lekárskych kníh a bol potvrdený ako prospešný pre takéto bolesti. Je tvorený z jednoduchých ingrediencií ktoré môžu byť nájdené v každom dome. Tento liek dokonca môžete vytvoriť aj počas spánku. 

Recept

všetkého po 1 polievkovej lyžici

Ingrediencie :

Med
Horúca horčica
Morská soľ
Sóda bikarbóna

Príprava

Použite plastovú/keramickú alebo drevenú polievkovú lyžicu. Zmiešajte všetky ingrediencie dokopy a miešajte až dovtedy dokým nebudú zmiešané úplne. Výsledok vložte do prázdnej nádoby a to je všetko, tento vynikajúci liek máte pripravený.

Ako ho užívať

Aplikujte tento krém na oblasť bolesti, zakryte túto oblasť sáčkom (aby sa masť nevstrebávala do látky) a obaľte ho vlnenou látkou - ak je to možné tak šatkou, no zaviažte ju zvoľna. Krém nechajte pôsobiť 2 hodiny. 
Najlepšia cesta je ak aplikujete tento krém pred spaním, keďže počas noci nehýbete kĺbmi tak ako počas aktívneho dňa a tým pádom sa môžu vyliečiť omnoho lepšie. Ráno si môžete oblasť umyť.
Ak vám tento recept pomôže, prosím zdieľajte ho s vašimi priateľmi a rodinou. 

Ďakujem.