Zmes z 3 ingrediencií ktorá zlepšuje zrak a odstraňuje tuk z vašej pečene


Ingrediencie a prínosy

Na prípravu tohto elixíru života budete potrebovať len tri prírodné ingrediencie – mrkvy, repy a pomaranče. 

Ešte predtým, ako vám vysvetlíme postup prípravy tohto lieku, vysvetlíme vám, prečo je pre vaše zdravie tak prínosný.Výhody konzumovania repy

Repa je zelenina bohatá na antioxidanty a iné živiny, ktoré pomáhajú prirodzenému detoxikačnému procesu vo vašom tele. Napríklad, vďaka prítomnosti betaínu, zbavíte sa toxínov z vašej pečene. Pektín, vláknina obsiahnutá v repe, vám pomôže zbaviť sa toxínov ktoré boli vypudené z pečene.

Ak eliminujete toxíny ktoré boli vyčistené z pečene, už sa nevrátia naspäť do tela. Ba čo viac, detoxikačný proces je taktiež stimulovaný pigmentami zvanými betalaíny, vďaka ich silným protizápalovým účinkom.

Repa nielenže čistí vašu pečeň, no taktiež zlepšuje krvný obeh a zdravie vášho mozgu, pomáha v regulovaní krvného tlaku a zvyšuje energetické hladiny vášho tela.

Výhody konzumovania mrkvy


Každý už asi vie, že mrkva zlepšuje náš zrak. No vie niekto akým spôsobom?

Mrkvy sú bohaté na vitamín A, živina dôležitá pre konverziu svetla do signálu ktorý môže byť následne poslaný priamo do mozgu. Inými slovami, nedostatok vitamínu A môže spôsobiť to, že rohovka človeka sa bude postupne degenerovať, až zmizne.

Výhody konzumovania pomaranča

Pomaranč je ovocie veľmi bohaté na vitamín C a antioxidanty, živiny napomáhajúce v očiste vášho tela a pečene. Pomaranče sú taktiež plné draslíka, vlákniny a látky zvanej cholín. Kombinácia týchto živín vám ochráni vaše srdce pred kardiovaskulárnou chorobou.

Recept

Ingrediencie
- 4 organické pomaranče
- 2 organické mrkvy
- 1 organická repa

Príprava
Všetky ingrediencie vložte do odšťavovača a spravte z nich chutnú šťavu.

Užívanie
Pite ráno na lačný žalúdok, pred raňajkami. Čistí aj hrubé črevo.