Unikátna prírodná ingrediencia na akúkoľvek kožnú pleseň

Na svete je dvestotisíc rôznych druhov plesní, z nich aspoň stovka môže postihnúť aj človeka. 


Lekársky sú takéto plesne známe pod menom mykóza a prejavujú sa rôzne. Takéto plesne sú klasifikované na základe orgánu ktorý postihujú.


Jablčný ocot, tiež známy ako cíder ocot, je používaný v mnohých potravinách. Je taktiež známy za svoje prírodné lekárske účinky, a je to všeobecný prostriedok (tak ako sóda bikarbóna) ktorý by ste jednoznačne mali mať doma. Odstraňuje odumretú kožu, dezinfikuje, a mnoho iného. A taktiež ničí kožné plesne!


 Jablčný ocot dokáže znížiť tvorbu plesní ktoré sú spojené s kandidózou, dermatitídou, lupinami a zoslabeným imunitným systémom.

Ak chcete využiť jablčný ocot práve na zbavenie sa plesní, nasledujte tieto kroky:

- Zamiešajte jablčný ocot do rôznych jedál vášho dňa, napríklad do šalátoch. Denný príjem jablčného octu vám pomôže bojovať s infekciami sliznice.

- Denne vypite dve polievkové lyžice jablčného octu zamiešané do pohára vody. Takýto koktejl vám pomôže vyčistiť telo zvnútra a pomôže s liečením mnohých problémov.

- Ak máte vonkajšiu infekciu, pokojne ho môžete aplikovať na pokožku, zmiešajte rovnaké množstvá 70% etyl alkoholu s jablčným octom a aplikujte na postihnuté miesto. Je možné aj aplikovať bez akéhokoľvek miešania. Aplikujte s kvapkadlom.