Použitia vody Listerine okolo domácnosti

Keď bola voda listerine vytvorená, mala mať široké použitie v domácnosti, a nemala byť používaná len ako ústna voda. Bola vyvinutá v roku 1879 ako chirurgické antiseptikum používaná na mnoho použití, až v sedemdesiatych rokoch minulého storočia sa Listerine na trhu sa objavila ako ústna voda proti nepríjemnému dychu.


Tu je pár zaujímavých použití Listerinu.

Očistite si vaše monitory

Stačí nastriekať liserine na jemnú handričku ktorú použijete na vyčistenie špiny a odtlačkov prstov na monitoroch či už vašej televízie alebo počítača.
 
Zbavte sa bĺch na vašom psovy

Stačí jemne aplikovať listerine na kožuch psa, to eliminuje blchy. Nemusíte použiť drahé prípravky ktoré sú plné chemikálií.

Zbavte sa hrozného pachu zápachu

Namočte papierovú utierku do listerinu a vhoďte ju do koša. Utierka vás zbaví zápachu a zanechá príjemnú a čerstvú vôňu.

ˇBojujte proti baktériám v podpazuší a následnému zápachu

Stačí namočiť nejakú handričku do listerinu a aplikujte ju na vaše podpazušie. Antiseptický obsah listerinu zničí baktérie a zanechá príjemnú vôňu.Upokojuje uhryznutia od chrobákov a ich následné svrbenie

Aplikujte troška listerinu na postihnuté miesto a čoskoro sa svrbenie upokojí. Je to veľmi užitočná metóda proti jedovatým štípancom a uhryznutiam.


Vyčistite toaletu

Vylejte listerine do misky a za pomoci zubnej kefky vyčistite vašu toaletu. Zanechá ju bielou a čerstvou.

Zničte nechtové plesne

Pripravte si chodidlový kúpeľ za pomoci teplej vody a listerinu. Do roztoku si namočte nohy a ponechajte ich na pol hodinu.

Bojujte proti lupinám

Stačí si vmasírovať listerine do vášho skalpu, vlasy si obalte do uteráka a neskôr si ich opláchnite s vodou.

Dezinfekcia zubnej kefky

Kefku stačí nechať namočenú do listerinu na niekoľko hodín, čoskoro bude bez baktérií.
Bojujte proti akné


Aplikujte listerine na akné dvakrát do dňa, vaša tvár bude čoskoro čistá a žiarivá.