Mám 60 rokov a táto zelenina mi navrátila zrak, odstránila tuk z mojej pečene a úplne vyčistila moje hrubé črevo

Verte alebo nie, existuje zelenina ktorá účinne dokáže prinavrátiť kvalitu zraku, odstráni tuk vo vašej pečeni a úplne vyčisti hrubé črevo od všetkého čo sa tam nahromadilo, to všetko môžete získať tým, že túto zeleninu budete konzumovať pravidelne.


Červená repa je táto „všemocná“ zelenina, ktorá pomáha aj s mnohými inými zdravotnými problémami.


Je to červenkastá zelenina ktorú asi všetci poznáme. Pochádza z Európy a je väčšinou konzumovaná v surovom stave alebo šalátoch, a hoci mnohým ľuďom nechutí, stále ju konzumujú kvôli zdravotným prínosom pre ľudské telo.

Zdravotné výhody červenej repy

Sú schopné zlepšovať krvný obeh a zosilňujú váš kardiovaskulárny systém zatiaľ čo poskytujú vášmu telu energiu ktorá postačí na celý deň. Zelenina obsahuje tryptofán a betaín ktoré sú dve veľmi zriedkavé látky. Sú účinne voči stresu a upokojujú nervový systém. Červená repa má taktiež protizápalové účinky a obsahuje antioxidanty ktoré bojujú proti voľným radikálom vo vašom tele a zlepšujú vaše celkové zdravie.

Tu je návod ako si pripraviť skvelý šalát z červenej repy, môžete ho pravdaže konzumovať denne.

Ingrediencie:


  • 2 až 3 červené repy
  • 2 cibule
  • Ocot
  • Soľ pre chuť
  • Extra panenský olivový olej


Postup

Začnite tým že ošúpete červené repy a uvaríte ich vo vode so štipkou soli. Akonáhle budú uvarené, narežte ich na malé kúsočky a kúsočky vložte do misky. Narežte cibule a pridajte ich do misky taktiež. Nakoniec pridajte trocha olivového oleja a octu, následne ochuťte šalát s trochou soli. Pridajte si kyslú zálievku ak chcete. Nechajte šalát na hodinku a môžete servírovať tento chutný šalát.

Je to bomba pre vaše zdravie, efektívne vyčistí vaše hrubé črevo vrátane pečene. Zlepší váš zrak, zlepší váš krvný obeh a mnoho iného. Odporúčame vám konzumovať takýto šalát na dennej báze, nakoľko je červená repa veľmi výživná!