Vyrobené v Nemecku: Vyčistite si telo a straťte váhu... pitím vody! Výsledky zaujmú!

Voda je pre nás veľmi dôležitou, od nášho celkového zdravia po funkčnosť našich orgánov. Nedostatok vody narušuje balans v našom tele a tok dôležitých procesov v ňom.

Je dôležité vypiť aspoň 8 hrnčkov vody denne. Ak chcete stratiť váhu, musíte piť mnoho vody, jesť zdravú stravu a cvičiť pravidelne.


Andreas Mortiz, nemecký herbalista, hovorí, že prevarená voda podporuje stratu váhy. Nechajte vodu prehriať na 15 minút a nechajte ju odstaviť aby sa vychladila.

Keď je voda vlažná, začnite ju piť – nie keď je horúca, nakoľko horúce nápoje nie sú brané za zdravé (horúce =/= teplé!) a tak počkajte kým sa vychladia až do bodu kedy budú vlažné, vtedy pokojne vypite.

Očividne pomáhajú v strate váhy, no nezabudnite že zdravá strava a fyzická aktivita taktiež robia divy a hýbu horami (vo svete strate váhy :-) ). Neobmedzujte sa na čistú prevarenú vlažnú vodu, no taktiež konzumujte čistú neprevarenú vodu ktorá pomáha v hydratovaní rovnako, no nepotrebuje čas na pripravenie. Nezabudnite taktiež jesť zeleninu a ovocie ktoré sú plné antioxidantov a vlákniny).