Šampón ktorý vám neuveriteľne pomôže v raste vlasov a s ich objemom a lesklosťou

Vlasy, najmä u žien, sú jedným z najprominentnejších znakov krásy. 


No ako ich neustále vystavujeme teplotám, vrátane vyrovnávania vlasov, farbenia, fénovania atď. sa kvalita našich vlasov výrazne znižuje a stávajú sa poškodenými, suchými a majú polámané končeky.


Našťastie existuje prírodný šampón ktorý prinavráti vlasom ich lesklosť, objem a zdravie za krátky čas. Tento domáci recept ktorý vám dnes ponúkame poskytuje fantastické výsledky za krátku dobu. Už za mesiac sa stav vašich vlasov výrazne zlepší. Poskytuje vašim vlasom mnoho živín vďaka obsiahnutým silným a zdravým ingredienciám.

Žihľava

Žihľava je jedným z najúčinnejších liečiv pre zdravie vašich vlasov a skalpu. Stimuluje krvný tok do skalpu a tak akceleruje rast vlasov.

Ricínový olej

Tento skvelý olej je bohatý na vitamín E a ricinolejovú kyselinu. Podporuje rast zdravých vlasov a vďaka jeho silnému antibakteriálnemu a protiplesňovému účinku zabraňuje tvorbe lupín a baktérií na skalpe.

Pantenol

Pantotenická kyselina, vitamín B5, podporuje zdravý skalp a stimuluje regeneračný proces vašich vlasov.

Ingrediencie


- 750 ml čistého žihľavového šampónu

- 2 ampulky vitamínu B

- 30 ml vodného roztoku kvapiek AD

- 50 ml ricínového oleja

- 100 ml vodného roztoku pantenolu

- 30 ml žihľavových kvapiekPríprava
Potrebujete pripravenú litrovú fľašu. Všetky ingrediencie zmiešajte a zmes vlejte do fľaše. Fľašou traste tak, aby sa zmes potrebne premiešala.

Použitie

Vždy pred použitím potraste fľašou. Zmes aplikujte na skalp a vlasy, a masírujte jemne. Následne nechajte účinkovať na pár minút a opláchnite si vlasy.