Zmes citróna s cesnakom: Skvelý na čistenie srdcových blokád


Citrón a cesnak sú často používané ako ochucovadlá pre šaláty a mäso. Každopádne, mnoho ľudí nevie o pozitívnych vplyvoch týchto dvoch ingrediencií. To čo ponúkajú pre naše zdravie a telo je niečo skvelé, a hlavne keď sú zmiešané spolu.


Ak skombinujete citrón a cesnak spolu, vytvoríte zmes ktorá umožní znížiť cholesterol v krvi, taktiež je to mocná zmes na čistenie upchatých tepien a tak zlepšuje krvný obeh vôkol celého vášho tela. Vysoké úrovne LDL cholesterolu naznačujú, že sa vo vašich tepnách a vo vašej krvi akumuloval ten ‚zlý‘ cholesterol tiež označovaný ako LDL, usadzuje sa najmä v hlavných tepnách čo môže viesť k prípadnému srdcovému infarktu či iným srdcovým chorobám.

Farmaceutické korporácie ponúkajú široké spektrum produktov ktoré vám pomôžu v boji proti týmto chorobám, no prečo by človek siahol po umelých liekoch ktoré stoja nemalé peniaze keď si ešte potentnejší liek dokáže vytvoriť doma, a to všetko z prírodných efektívnych ingrediencií? Pridaním cesnaku a citróna do vašej každodennej stravy vám zlepší krvný obeh a ozdraví váš kardiovaskulárny systém.

Ideálny koktejl na vyčistenie vašich srdcových tepien

Jestvujú dva spôsoby konzumácie a prípravy tohto cesnakovo-citrónového koktejlu.číslo 1:

Potrebné ingrediencie

- 1 pohár šťavy z cesnaku

- 1 pohár čerstvej citrónovej šťavy

- 1 pohár jablčného octu

- 1 pohár zázvorovej šťavy

Príprava

Všetky ingrediencie vlejte do hrnca a varte ich počas 30 minút. Akonáhle 30 minút prejde, nechajte zmes vychladiť sa a pridajte 3 poháre organického medu (med stráca kvalitu akonáhle príde do styku s teplým/horúcim prostredím. Zamiešajte všetko poriadne aby vznikla homogénna zmes. Zmes následne vlejte do sklenenej fľaše a ponechajte ju v chladničkeUžívanie


Konzumujte jednu lyžicu tejto zmesi každý deň pred raňajkami.

číslo 2:

Potrebné ingrediencie

- 6 citrónov

- 30 strúčikov cesnaku

PrípravaOšúpte citróny a strúčiky a následne ich narežte na kúsočky. Tie vložte do mixéra spolu s trochou vody, mixujte. Následne vložte zmes do hrnca, pridajte 2 litre vody a zmes uvarte. Miešajte poriadne dokým zmes nedosiahne bod varu, následne mierne varte počas nasledujúcich 5 minút. Na konci zmes uskladnite v sklenenej fľaši v chladničke.

Užívanie

Zmes konzumujte tri týždne, následne si dajte týždňovú pauzu a pokračujte ďalšie tri týždne (6 týždňov dokopy). Berte 50 ml zmesi každý deň.

Tento liek môže byť užívaný dvakrát do roka, teda raz každý polrok.