Zbavte sa kŕčových žíl navždy, s jednou jedinou ingredienciou

Asi všetky ženy ktoré trpia kŕčovými žilami ich neznáša, nakoľko nechutne vyzerajú na ich nohách. 

Tento vzhľad ich núti aby si ukryli nohy počas dňa pod šaty či iné oblečenie.


 Práve kvôli tomuto dôvodu vám dnes prinášame recept ktorý vám má pomôcť eliminovať kŕčové žily.

Hneď ako ingredienciu začnete implementovať, uvidíte zmeny. Mali by ste používať len jednú ingredienciu, ktorá je navyše veľmi prístupná a ekonomická, mala by byť voľne prístupná v takmer každom supermarkete.

Ingrediencia 
 o ktorej hovoríme je práve olivový olej. 

Kúpte si fľašu tohto oleju, čím drahšia, tým kvalitnejšia (je to všeobecná rovnica, hoci nie vždy platná). Akonáhle ju získate, nasledujte tieto kroky aplikácii tohto oleja: pred použitím si musíte vyčistiť kožu dostatočne, tak aby sa olej mohol vstrebať do kože ľahšie.

Najprv zoberte trocha oleja a zohrejte  ho . Keď olej bude teplý vmasírujte na postihnuté miesto. Pohyby rúk by mali byť krúživé. Tieto pohyby zlepšia krvný obeh v týchto žilách a taktiež zlepšia vstrebávanie oleja.


 Pre najlepšie výsledky, začnite masírovať od členku a skončite až na vrchu vášho torza. Tieto masáže vám pomôžu regulovať krvný obeh vo vašich nohách a ako výsledok, vaše žily už nebudú tak zapálené a teda sa kŕčové žily nadobro stratia. Zohrejte si dostatok oleja aby ste si mohli všetky vaše nohy pomasírovať.

 Tento proces budete musieť opakovať každý deň počas týždňa, alebo dovtedy dokým neuvidíte ako sa tieto žily stratili.