Zázvorová voda - najzdravší nápoj ktorý úspešne spaľuje nadbytočné tuky v páse a stehnách!


Určite ste už museli vyskúšať tisíce a tisíce online receptov ktoré vám sľúbili spaľovanie tuku pasívne. 

Zázvorová voda zlepší vaše celkové zdravie a okrem toho vám aj spáli tuky na vašich stehnách a v páse.

Čo je ešte lepšie na tomto je skutočnosť že jeho príprava nie je nijako náročná a spravite si ho veľmi rýchlo u vás doma a to každý deň!
Tento skvelý osviežujúci nápoj môže detoxikovať vaše telo a spaľovať váš tuk, teraz vám ukážeme ako ho správne spraviť. Potrebné ingrediencie

· Tenké plátky zázvoru (pre lepšie vylúhovanie)

· 1,5 litra vody

· Citrón (voliteľné)Príprava

Vodu dostavte do bodu varu, následne do nej pridajte platky zázvoru, varte na miernej teplote počas štvrť hodiny. Následne túto zmes odstráňte z variča a nechajte ju schladiť. Následne tekutinu do niečoho oceďte a nápoj je pripravený.

Čo teda ponúka takáto zmes?


Reguluje cholesterol
- Vysoká hladina cholesterolu a tuku spôsobujú mnohé formy rakoviny a srdcových chorôb. Zázvorová voda účinne znižuje tieto hladiny a teda zabráňuje vzniku fatálnych chorôb. Taktiež vám zlepší krvný tlak pretože tento nápoj vám krv riedi a tak rieši problémy s vysokým krvným tlakom či krvnými zrazeninami.
Protizápalové látky


- Zázvorová voda zmierňuje zápal, bolesti kĺbov a opuchy spôsobené stavmi ako je reuma či degeneratívna artritída. Zázvor je neuveriteľný v boji proti zápalu.
Silný inhibítor


- Zázvor je tvorený z antixodantov ktoré bojujú s voľnými radikálmi v našom tele. Tieto radikály sú tou zvyčajnou príčinou výskytu rakoviny a rôznych iných chorôb.Protirakovinové účinky


- Zázvorová voda je neuveriteľne účinná v prevencii proti rakovine.