Táto pleťová maska zázračne odstráňuje jazvy po akné, vrásky a škvrny hneď po druhom použití!


Koža je najväčší orgán nášho tela, koža nás chráni pred enviromentálnymi faktormi a doslova nás drží pokope.

Keďže hrá veľkú rolu v našich životoch, musíme ju chrániť pred nebezpečenstvom.

U nácťročných detí sú akné a čierné póry veľmi častým problémom, zatiaľ čo starí ľudia majú problémy s vráskami a škrvnami na ich pokožke. Našťastie pre všetky vekové skupiny, dnes vám predstavíme pleťovú masku ktorú môžete využiť na vyriešenie týchto problémov, taktiež spraví pleť jemnou a bezchybnou.


                           
  •   Med
  • muškátový oriešok
  • škorica 
  • citrónová šťava

Škorica má veľmi silné antibakteriálne, protivírusové a protiplesňové účinky ktoré sú schopné eliminovať množstvo baktérií, zatiaľ čo muškátový orech má protizápalové účinky ktoré znižujú zápal a teda riešia problémy s akné. Med na druhej strane urýchľuje liečiaci proces vďaka jeho antibakteriálnym účinkom, zatiaľ čo citrónová šťava dodá vašej pleti jasnosť a vyplní jazvy. Na prípravu tejto masky zmiešajte lyžičku medu, lyžičku čerstvo vytlačenej šťavy citróna, polovičku lyžičky škorice a polovičku lyžičky muškátového orieška. Všetky ingrediencie zmiešajte dokopy a vynechajte citrónovú šťavu v prípade že je vaša pokožka citlivejšia. 
Aplikujte na tvár, vyhýbajte sa oblastiam okolo úst a očí, nechajte pôsobiť počas polhodiny a následne opláchnite teplou vodou. Túto procedúru zakončite aplikovaním vášho obľúbeného hydratačného krému.


Maska 2:

  • Aloe vera 
  • kurkumaKombinácia týchto ingrediencií dodá vašej pokožke enzýmy, živiny a polysacharidy ktoré doslova vyčistia toxíny z vašej pokožky, taktiež ju poriadne hydratujú. Zmiešajte čajovú lyžičku aloe vera a čerstvú kurkumu a miešajte dokým zo zmesy nebude pasta. Následne aplikujte na tvár a nechajte pôsobiť 20 minút, potom si tvár opláchnite.