Ako zabrániť treniu medzi nohami?


Počas horúcich dní sa viac potíme než obvykle.


Kvôli chodeniu trpia naše stehná a celkovo nohy ktoré sa o seba trú, a kvôli tomuto treniu sa objavujú začervenania, svrbenia, vyrážky a niekedy aj boláky. Sú to práve obezní ľudia ktorí trpia trením nôh, no zvykne sa to stávať aj chudším ľuďom a to kvôli anatomickým charakteristikám, alebo niekedy aj iným príčinam.


Trenie a tmavé škvrny na intímnych miestach sa stratia a neobjavia sa znova, ale to len v prípade pokiaľ budete nasledovať tieto tri, síce jednoduché, ale veľmi užitočné rady ktoré vám dnes podávame.


Ako zabrániť treniu medzi nohami.


  1. Môžete použiť silu deodorantu nielen pre vaše podpazušie. Aplikujte malé množstvo deodorantu na postihnuté miesto medzi vašimi nohami. Okrem osviežujúceho účinku vám zjemní trenie medzi nohami nakoľko im dodáva efekt púdru. Aplikujte na čistú a suchú pokožku pre lepší a správny efekt


  1. Detský púder je skvelou záchranou nielen pre deti ale aj samotných dospelých. Aplikujte taktiež na čistú a suchú pokožku.

  1. Kokosový olej sa excelentne absorbuje do kože a nezanecháva akékoľvek stopy. Taktiež ho môžete použiť na dôsledky trenia vašich nôh, skvele zmierňuje následky a iritáciu, začervenanie a lieči rany a poskytuje úplnú starostlivosť o pokožku.


zdroj : http://www.domacamedicina.sk/