Citrón v ponožkách – bláznovstvo alebo prínos?

Znie to šialene, všakže?


 No počkajte dokým uvidíte účinky.
 Prvými príznakmi toho, že dlhá zima už skončila a horúce dni jari a leta prišli sú práve škaredé a popraskané päty. Na trhu je mnoho rôznych drahých krémov ktoré nemusia zapôsobiť a na internete je mnoho podivných trikov (tak ako je tento) no jediné čo vám zostáva, je dôverovať alebo „trpieť“. 

Všetky tieto „riešenia“ stoja čas, peniaze a námahu, no to nikto z nás nechce a preto vám dnes predstavujeme citrón v ponožke! 

Tento jednoduchý citrónový trik je veľmi jednoduchý a spraví vaše chodidlá jemné a krásne, stačí nasledovať nasledujúce inštrukcie:

Uistite sa, že máte väčší citrón, mal by byť dostatočne veľmi aby pokryl celú pätu. Následne ho musíte narezať na polovicu a spravte si pre vás aj vašu rodinu limonádu, no nezahadzujte šupku, nakoľko to je práve tá hlavná ingrediencia pre vyriešenie popraskaných piet.


Keď vyšťavujete citrón, vnútro musí zostať a tak buďte opatrní. Následne si priložte tieto polovičky na vaše päty, mali by pokryť vaše celé päty. Zo začiatku sa budete cítiť čudne, no zvyknete si na to. Uistite sa, že tieto šupky sú práve na tých najtvrdších miestach vašich nôh a noste ponožky aby sa šupky udržali na mieste. Ponechajte na jednu hodinu. 

Pre najlepšie účinky si to ponechajte počas celej noci. Citrónová šťava bude fungovať ako chemický píling a odstráni popraskanú a suchú kožu.


Mnoho ľudí vôkol sveta už vyskúšali tento jednoduchý no efektívny trik a feedback bol pozitívny. Prírodný spôsob na vyriešenie každodenných problémov je ten najlepší spôsob aký si môžete dopriať.