Zmiešaním týchto dvoch ingrediencií dostanete najlepší liek na cukrovkuCukrovka je neliečiteľný a vážny stav ktorý ničí mnoho životov ročne. Nielenže je hrozbou pre život pacienta, no taktiež spôsobuje rad vážnych sprievodných príznakov. Každopádne, existujú spôsoby ako cukrovku kontrolovať a udržiavať ju v normálnom rozmedzí, a taktiež zmierniť nepríjemné sprievodné príznaky, tak aby pacient mohol pokračovať vo svojom živote normálne.


To všetko kombinuje účinky správnych liekov na cukrovku, tradičné liečivá a taktiež konzumácia zdravých jedál. No taktiež vám ukážeme recept extrémne efektívneho prírodného lieku na cukrovku.

Ingrediencie

  • šťava zo šiestich čerstvých citrónov
  • 300 gramov zelerovej vňati

Metóda prípravy

Umyte zelerovú vňať a položte ju do smaltového hrnca. Následne pridajte citrónovú šťavu a zavrite hrniec. Následne vložte tento hrniec do väčšieho hrnca ktorý je naplnený vodou. Zohrievajte hrniec dokým sa voda nedostane do bodu varu a potom znížte teplo a ponechajte hrniec na variči počas 2 hodín na veľmi malej teplote. Po tomto uplynutom čase odstráňte hrnce z ohňa a nechajte ich vychladnúť, bez toho že by ste otvorili ten malý hrniec. Akonáhle budú vychladnuté, liek vylejte do vhodnej nádoby, uzavrite ju a ponechajte v chladničke.

Použitie


Mali by ste piť lyžicu tohto lieku každé ráno na lačný žalúdok, polhodinu pred raňajkami. Pripravené množstvo je dostatočné na niekoľko mesiacov. Následne by mala byť vaša hladina cukru v krvi z normalizovaná.