Čoho je cibuľa v skutočnosti schopná? Hotový zázrak!

Kolika 


– známi Cherokee indiáni vytvorili recept ktorý pomáha novorodencom ktorí trpia kolikou.

 Malé množstvo narezanej žltej cibule uvarte vo vode. Nechajte schladnúť a oceďte obsah. 1 lyžičku tohto „vývaru“ dajte novorodencovi každú hodinu až dokým problém nepominie.Ušné infekcie a bolesti ucha 

– Zoberte cibuľu, narežte ju a kúsky vložte do ponožky (čím tenšia, tým lepšie). Túto ponožku zaviažte a položte ju na vrch postihnutého ucha, použite čiapku aby to držalo pevne a držte ponožku. Čakajte kým sa bolesť nestratí.Kašeľ 

– Zoberte veľkú cibuľu, ošúpte ju a rozpolte ju na dve rovnako veľké časti. Zoberte 2 lyžice hnedého cukru a použite jednu lyžicu na každú polovicu. Počkajte hodinu pred konzumáciou. Konzumujte tento liek dvakrát do dňa na zmiernenie kašľa.


Horúčka 

– Cibuľu narežte na veľmi tenké kúsky. Masírujte spodok vašich chodidiel s trochou kokosového oleja. Následne tieto
tenkú kúsky zoberte do obväzu, obviažte si ho okolo chodidla a následne použite ponožku. Nechajte pôsobiť počas noci, tento prírodný liek pomôže eliminovať toxíny spôsobujúce horúčku.

Vyčistite vzduch

 – Hoci cibuľa „smrdí“, je schopná vyčistiť vzduch. Časti cibule položte niekde v domácnosti aby ste vyčistili vzduch vášho domova a chránili sa pred baktériami a vírusmi.


Proti hmyzu

 – Narežte cibuľu a vtrite si ju do pokožky aby ste sa ochránili pred nechutným otravným hmyzom.


Na rast vlasov

 – Cibuľovú šťavu aplikujte na vašu hlavu, podporíte tak rast vlasov.