Kloktajte jednoduchú ingredienciu a majte atraktívnejšie a zdravšie zuby!


Na trhu jestvuje veľké množstvo „bielidiel“ zubov ktoré sľubujú neuveriteľné výsledky, no tie fungujú naozaj len málokedy, a zároveň môžu byť pomerne drahé. Našťastie, tak ako s mnohými inými problémami, existuje prírodný bielič zubov ktorý je vyrobený z kvasených jabĺk a robí divy pre vaše žlté zuby. Tento „liek“ na zožltnuté zuby obsahuje esenciálne enzýmy, minerály a vitamíny a dokáže odstrániť škvrny a baktérie z vašej ústnej dutiny a zubov.
Prečo je jablčný ocot tak dobrý pre bielenie zubov?
Nakoľko je jablčný ocot silný dezinfektant s jemným pôsobením ktoré odstraňuje škvrny, bieli vaše zuby a zabíja všetky baktérie vo vašej ústnej dutine.

 Rozrieďte trocha jablčného octu s vodou a roztok kloktajte počas rána aby ste zabránili ostatným problémom a vybielili si vaše zuby.

Pokiaľ sa chystáte použiť jablčný ocot na vaše zuby, fľašu v ktorom je ocot uložený najprv pretrepte, nakoľko tie dobré látky sú zväčša usadené na spodku fľaše. Jablčný ocot je vždy nutné zriediť s vodou, keďže čistý jablčný ocot je kyslý a môže poškodiť enamel (sklovinu) na vašich zuboch. Roztok nepoužívajte viac než raz za deň.
Zdroj : http://www.domacamedicina.sk/