Ako detoxikovať cez vaše nohy


Detoxikácia vášho tela cez vaše nohy je jedným z najlepších spôsobov ako sa zbaviť toxínov nahromadených vo vašom tele bez toho aby ste museli pozmeniť vašu stravu.
 Iné detoxikačné metódy obsahujú domáce či elektrické podložky na nohy a chodidlový detoxikačný kúpeľ ktorý môže byť vynikajúcim čističom tela.

 Ako to funguje?

Chodidlové detoxikačné podložky

Tieto podložky sú zvyčajne vyrobené zo stromových a bambusových extraktov a môžu byť nájdené takmer v akomkoľvek lekárskej predajni. Ich pôvod je v japonskej kultúre a sú jednoduché na použitie. Stačí ich aplikovať na vaše chodidlá predtým než idete spať a taktiež ráno, stmavia sa kvôli všetkým extrahovaným toxínom. Využívanie týchto podložiek zmierni unavenosť, bolesti kĺbov a bolesti hlavy.
Iónový chodidlový kúpeľ je taktiež ďalším skvelým spôsobom na detoxikáciu ktorý je schopný extrahovať toxíny z vášho tela cez vaše nohy. Je to elektrický proces ktorý produkuje pozitívne a negatívne ióny v teplej soľnej vode.


Ako funguje iónový chodidlový kúpeľ?Detoxikačné chodidlové kúpeľe fungujú ionizovaním teplej slanej vody s rôznymi polaritami zatiaľ čo si vy užívate namáčanie vašich chodidiel v teplej vode. Počas tohto procesu sa akumulované toxíny ktoré sú výsledkom nezdravej stravy, uvoľnia z vášho tela.

zdroj : http://www.domacamedicina.sk/