Ak zmiešate trocha soli a olivový olej, nebudete cítiť bolesťTáto zmes pre masírovanie je pripravovaná z nerafinovaného zeleninového oleja a soli (môžete použiť morskú soľ pokiaľ chcete). 

Jediné čo potrebujete je 10 lyžíc soli a 20 lyžíc oleja (slnečnicového, olivového).
Je ťažké vyliečiť osifikáciu krku, no existuje na to liek. 


Osteochondróza je bolestivá a je sprevádzaná pocitom nepohodlia v krku čo vedie k strate citu v rukách. Táto jednoduchá prírodná liečba vám zmierni bolesť a iné symptómy osifikácie krku rýchlo a efektívne. Po liečbe už nebudete cítiť žiadnu bolesť.

Inštrukcie

Zmiešajte ingrediencie v sklenenej fľaši a dôkladne uzavrite. Po niekoľkých dňoch uvidíte vo fľaši svetlú zmes ktorá sa časom sformovala.

Používanie

V masírujte si tento liek na boľavé miesto každé ráno. Zo začiatku je potrebné si masírovať toto miesto počas 2 až 3 minút, následne zvýšte čas 2-3 minút denne až kým nedosiahnete čas 20 minút masírovania denne. Potom si utrite váš krk s vlhkou handrou. Po 10 dňoch liečby sa krvná cirkulácia výrazne zlepší a masáž bude stimulovať regeneráciu chrupaviek a kostného tkaniva. Budete sa cítiť skvele.


Bolesti hlavy zmiznú, zrak a krvný obeh sa zlepší kvôli skutočnosti že vaše telo bude zbavené toxínov, a teda aj metabolizmus sa znormalizuje.


zdroj : http://www.domacamedicina.sk/foto : www.ordinace.cz