Zmiešajte banán a vodu, porazte kašeľ! Proti bronchitíde


Kombinácia banánu a vody bola potvrdená ako skvelý prírodný liek proti kašľu. Táto zmes bola testovaná na liečenie neustáleho kašľu a bronchitídy a prejavilo sa, že nielen je tento liek efektívny pre dospelých ale aj pre deti. 
Tento liek je neuveriteľne zdravý, chutný a veľmi prospešný pre všae brucho. V prípade, že vaše dieťa trpí zápalom hrdla a kašľu, neváhajte a spravte si tento skvelý domáci liek a použite ho v liečení. Naozaj pomáha a jeho príprava je veľmi ľahká, tak ako jeho použitie.

Ingrediencie


· 2 zrelé banány (najlepšie tie s leopardími bodkami, majú väčší obsah zdravých zložiek a taktiež majú skvelý potenciál v boji proti rakovinovým bunkám!)

· 400 mililitrov vriacej vody

· 2 lyžice cukru alebo medu (preferovane med)

POZNÁMKA: Pokiaľ ste sa rozhodli použiť med, pridajte ho až potom ako je zmes mierne chladnejšia, keďže med stráca svoje prospešné látky (práve preto je dobré ho použiť namiesto cukru) keď je vystavený vysokým teplotám.

Inštrukcie

Prvý krok je ošúpať zrelé banány a rozpučiť ich lyžičkou či vidličkou. Je odporúčané použiť plastové či drevené príbory tak aby banány nezčerneli. Následne pridajte cukor (pokiaľ chcete med, ešte ho nepridávajte) a poriadne zamiešajte. Následne nalejte vriacu vodu, zakryte na pol hodinu. Teraz je tá chvíľa kedy môžete pridať med. Následne zmes oceďte, cez sitko, pokiaľ teda chcete, ale nemusíte.

UžívanieZmes zohrejte a konzumujte ju štyrikrát do dňa (okolo 100 ml). Každý deň teda pripravte novú dávku. Váš kašeľ zmizne už za niekoľko dní, a to bez vyhodenia zbytočných peňazí za pochybné lieky na ktoré sa zvyknete obracať.