Lacný spôsob ako sa zbaviť vší o ktorom vám lekári nepovedia


Vši sú problém ktorý môže postihnúť tak dieťa ako aj dospelého človeka, hoci novorodenci sú tejto nepríjemnej skúsenosti vystavené asi najviac.


 Vši sa rozširujú a rozmnožujú veľmi rýchlo a počas toho spôsobujú vážne svrbenie. Tieto miniatúrne chrobáky sa kŕmia krvou z hlavy a sú veľmi nákazlivé. Na trhu existuje mnoho liekov, niektoré z nich sú efektívne, mnoho z nich veľmi drahé a falošné.Rozmnožovanie vší môže viesť k mnohým infekciam a zjazvenému tkanivu ako výsledok svrbenia. To čo musíte urobiť je zabudnúť na všetko to, čo si myslíte že pomôže zničiť vši a nasledujte túto prírodnú a veľmi efektívnu liečbu vší ktorá vám neuveriteľne pomôže.

Ingrediencie:


· Ústna voda Listerine

· Hrebeň na vši  
       
  · Biely ocot

· Niekoľko uterákov

· Plastové sáčky                                          

Postup:

Umyte si hlavu s ústnou vodou až kým nie je úplne mokrá. Hlavu si prikryte plastovým sáčkom alebo sprchovou čiapkou. Nechajte ústnu vodu pôsobiť počas hodiny a odstráňte tašku/čiapku.

Vykonajte ďalšie umytie hlavy, tentokrát s bielym octom. Zopakujte zakrytie vašej hlavy opäť na hodinu a potom ho odstráňte. Vlasy si následne umyte s vašim každodenným šampónom. Následne si vyčešte vlasy s hrebeňom na vši a je koniec.Prvé výsledky sú okamžité a celá táto úspešná a jednoduchá liečba vší vás nestála takmer nič. Zápach listerinu zničí vši vďaka obsiahnutej mäte piepornej. Taktiež môžete využiť sprej Listerine a použiť ho na vlasy.