Zbavte sa bolesti zubov s procedúrou ktorá trvá len minútu!Pre mnoho ľudí je bolesť zubov nočnou morou, je to zdravotný stav ktorý neustále ničí kvalitu každodenného života ako sa len dá.


Gény hrajú veľkú rolu počas toho či budete mať počas vášho života zdravé zuby, no najdôležitejším faktorom je orálna hygiena. Preto je dôležité navštíviť vášho zubného lekára pravidelne aby sa rozklad vášho zubu a rôzne iné problémy vyriešili už v začiatku. Avšak ak ste sa našli v situácii kedy nemôžete navštíviť zubného lekára, existuje prírodný recept ktorý zmierni bolesť a úplne ju zminimalizuje.

Ingrediencie


  • Klinčeky 

  • Kokosový olej


Procedúra


Klinčeky by mali byť zomleté a pridané do kokosového oleja. Získanú tinktúru následne aplikujte na zub ktorý boli, trikrát do dňa na 1 minútu. Bolesť sa zázračne stratí!Klinček obsahuje analgetické, antispazmodické a antibakteriálne účinky, zatiaľ čo kokosový olej taktiež obsahuje silné antibakteriálne účinky ktoré pomáhajú dezinfikovať ústa a zuby. Preto teda môže konzumácia kokosového oleja zredukovať možnosť vývoja zubného kazu. 

Avšak ako sme už predtým spomenuli, najdôležitejšie je pravidelne navštevovať vášho zubného lekára aby ste sa vyhli akýmkoľvek zubným problémom, vrátane zubným kazom!