Vypite tento čaj a prečistite si vaše pľúca od zápalov a toxínov!


Všetci sme raz počas nášho života zažili určité problémy s našim respiračným systémom, či už to je astma, prechladnutie, alergická reakcia alebo plný nos – všetky tieto stavy nám priniesli neznesiteľný pocit ktorý nás vyrušoval.
A práve kvôli tomu sme vždy siahli po liekoch z lekární aby sme tieto symptómy zmiernili. A predsa len sme nečítali o vedľajších účinkoch týchto liekoch ktoré nám môžu len napomôcť k tomu aby sme ochoreli opäť. V prípade typického prechladenia či iných respiračných chorôb, je odporúčané používať sirup na vykašliavanie. Mnoho týchto sirupov majú len okamžitý účinok a nie dlhodobý, a môžu mať rôzne vedľajšie efekty ako je opuch, svrbenie, ospalosť, nevoľnosť, potenie, zvracanie, ťažkosti s dýchaním, závrate...

V prípade chronických chorôb ako je astma či bronchitída, doktori vám často predpíšu lieky známe ako kortikosteroidy ktoré sú podávané inhalovaním. Tieto lieky sú potrebné pre niektorých pacientov, no výskumy potvrdili že zvyšujú riziko hubových infekcií a zoslabujú imunitný systém. 
Našťastie existuje prírodný čaj ktorý dokáže liečiť vaše respiračné ochorenia. Ľudia využívali divozel počas stáročí ako účinnú bylinku voči rôznym respiračným ochoreniam, je to veľmi bežná všadeprítomná rastlina.

Obsahuje saponíny – organické zlúčeniny ktoré pomáhajú vykašliavať – pomáhajú teda pacientom vykašliavať nadmerné množstvo hlienov z pľúc a taktiež zmierňuje iné symptómy. Zároveň zrýchli proces liečenia z bakteriálnych a vírusových infekcií, pretože baktérie a vírusy sa zdržiavajú v hlienoch ktoré sú následne vykašliavané. Taktiež upokojuje hrdlo a je celkovo skvelá pre bronchitídu aj astmu.

Ingrediencie

- 2 čajové lyžičky listov divozelu

- 500 ml pohára vody 

- 1-2 čajové lyžičky medu (voliteľné, odporúčané)

- 1 čajová lyžička vysušenej mäty piepornej (voliteľné)

Príprava 

Uvarte vodu a vložte do nej mätu piepornú a divozel, nechajte pôsobiť 15 minút, následne pridajte med aby ste ho ochutili a pridali skvelé protizápalové účinky ktoré med ponúka.