Trik na vyčistenie a vybielenie bielych topánok


Každý miluje biele topánky no je všeobecne známe že to, čo je svetlé, sa ľahko zašpiní a je ťažké to vyčistiť. Pokiaľ máte rovnaký problém, nebojte sa – máme pre vás ľahké, prírodné riešenie ktoré spraví z vašich bielych topánok opäť tie nové, žiarivé a biele topánky ktoré ste kúpili.


Tento čistiaci roztok sa pripravuje veľmi ľahko a vyžaduje len 2 ingrediencie – sódu bikarbónu a biely ocot. Obe ingrediencie sú neuveriteľne silné čističe látky a ich antibakteriálne účinky zničia zápach pochádzajúci z vašich topánok. Nasledujte tieto jednoduché inštrukcie na prípravu tejto zmesy.

Ingrediencie
Polovička pohára octu a ¼ pohára sódy bikarbóny

Inštrukcie

Obe ingrediencie zmiešajte dokým nedostanete penu a bublinky, následne použite kefu ktorú do tohto roztoku namočíte a následne začnite čistiť vaše biele zašpinené topánky. Kefujte až kým si nebudete myslieť že je dosť. Neoplachujte, nechajte zmes pôsobiť počas polhodiny a následne opláchnite studenou vodou.

Nezabudnite na šnúrky do topánok! 

Počas toho ako čistíme naše topánky je možné že zabudneme na samotné šnúrky do topánok čo činí problém, keďže sa dokážu veľmi ľahko zašpiniť a zničiť našu robotu – perfektne čisté topánky. Takže nabudúce keď si budete čistiť vaše topánky so zmesou ktorú sme vám práve ukázali, uistite sa že ich vyperiete!


Ďakujeme za prečítanie, zdieľajte s vašimi priateľmi a rodinou!