Pohár nápoja ktorý odstráni hlieny z vášho dieťaťa a zvýši ich imunituTento recept je určený pre deti odo dňa kedy dieťa začalo pokašliavať. Jeden pohár mu pomôže zbaviť sa hlienov z pľúc a zlepší jeho imunitu.


Ingrediencie

  • pohár olúpaného ovsu
  • pohár cukru
  • pohár vody

Príprava

Poriadne umyte ovos a vložte ho do hrnca s pohárom vody a pohárom cukru (objem pohárov – 200 mililitrov). Zmes dostavte do bodu varu a nechajte variť niekoľko minút. Je najlepšie variť túto zmes večer a nechať ju odstať až do rána. Ráno oceďte ovos od tekutiny a tekutinu uložte do sklenenej nádoby. Nechajte v chlade, preferovane v chladničke. Z tejto zmesi budete mať dostatočné množstvo na 4 až 5 dní.

Použitie

Na lačný žalúdok dajte vášmu dieťaťu okolo 30 ml, počas 40 dní. Dajte mu oddych od tejto zmesi na 15 dní a následne liečbu zopakujte počas 40 dní. Dieťa tieto hlieny vylúči a jeho imunita sa navráti. Je dôležité dodržovať denný režim pitia tohto nápoja počas liečby.Po tom ako dospejete ku koncu tejto liečby, vaše dieťa už ju nebude potrebovať pretože bude dostatočne imúnne voči prechladnutiam a vírusom.