Perfektné raňajky s ktorými stratíte takmer 5 kíl za 1 mesiac


Tieto chutné raňajky vám pomôžu stratiť váhu, obsahujú extrémne zdravé ingrediencie ktoré si zamilujete. Náš neuveriteľný recept vám pomôže stratiť takmer 5 kíl za 1 mesiac!


Ingrediencie


· 2 čajové lyžičky ovsených vločiek

· 5-7 slivák

· 1 pohár kefíru

· 1 lyžica mletých ľanových semienok

· 1 lyžica kakaového prášku

Inštrukcie

Uvarte vodu na vysokej teplote. Keď sa dostaví do bodu varu, premiestnite ju z pece a pridajte slivky. Uzavrite nádobu s prikrývkou a nechajte ich odstavené vo vode na 15-20 minút. Do misky si nasypte ovsené vločky, kakao a zomleté ľanové semienka. Následne pridajte kefír a dobre zamiešajte. Slivky rozrežte na malé kúsočky a pridajte ich do misky. S mixérom tieto ingrediencie rozmiešajte. Zmes nechajte počas noci odstať v chladničke. Jedzte takéto zdravé raňajky každé ráno, strata váhy sa dostaví čoskoro.

Prínosy ingrediencií

Slivky

Obsahujú rozpustnú vlákninu, pomáhajú so zápchou a so stratou váhy. Sú skvelý zdrojom energie a živín.

Ovsené vločky

Sú bohaté na esenciálne živiny a vlákniny. Sú skvelým zdrojom diétnych vláknin, proteínov, vitamínu D a diétnych minerálov. Znižujú hlad, regulujú trávenie a pomáhajú v boji proti obezite. Ľanové semienka

Bohaté na omega-3 mastné kyseliny, proteíny, vlákninu, vitamín B1, draslík, selén, železo, vitamín B6, fosfor a zinok. Pomáha udržiavať kožu čistú, zlepšuje trávenie a znižuje cholesterol, reguluje hormóny a pomáha pri strate váhy.

Kakao

Plné minerálov, antioxidantov a fytochemikálií. Pomáha v boji proti vysokému krvnému tlaku, kardiovaskulárnym chorobám, degeneračným chorobám a rakovine. Stimuluje produkciu serotonínu – chemikália ovplyvňujúca váš apetít a náladu.

Kefír

Skvelý na zdravú stolicu, pomáha s celkovým vyrovnaním tela a vyživuje ho. Zmenšuje chúťky.