Jediné 2 typy pre plné prsia!


Pokiaľ nie ste spokojná s vaším poprsím, môže vám to vážne ublížiť vaše sebavedomie. Mnoho žien si myslí že je nemožné zlepšiť vzhľad ich poprsí cvičením a domácim receptom, no tento článok im napraví ich nesprávny názor!Mnoho liekov môžete nájsť aj online, no väčšina z nich nie sú efektívne a tak by ste vyhodili veľké peniaze – čo naozaj potrebujete sú cvičenia ktoré sú zamerané na vaše prsia – na kožu ktorú stiahnu. Nasledujúce cvičenie a domáci recept vám pomôže stiahnuť ovisnutú kožu hrudníka a presvedčí vás o tom, že je možné mať plné prsia!

Cvičenie
Pre toto cvičenie je najlepšie využiť lavičku, no môžete použiť aj karimatku či podložku. Zoberte 2 kilogramové závažia do každej ruky, potom ich naraz zdvihnite nad váš hrudník a znížte ich k vašim bokom – 10-krát opakujte počas 3 sérií. Toto by malo stačiť na každý deň. Spevní to vaše svaly a stiahne kožu v okolí horného hrudníka a podpazušia a už za mesiac by ste mali vidieť skvelé výsledky!

Domáci receptĽahnite si na vašu posteľ tak aby boli vankúše pod vašim chrbtom. Nalejte si olivový olej na dlane a šúchajte si ruky aby ste tento olej rozohriali. Teraz si položte vaše ruky pod prsia a robte kruhovité pohyby zatiaľ čo jemne masírujete túto oblasť. 10 kruhovitých pohybov okolo každého prsníka by malo postačovať. Túto masáž zopakujte aspoň raz do dňa či 3-krát do týždňa a čoskoro budú vaše prsia plnšie a energickejšie!