Banánové šupky vám pomôžu proti psoriáze!Psoriáza je bolestivá kožná choroba ktorá sa prejavuje zhrubnutou kožou okolo tela. Je to choroba ktorá ovplyvňuje sebaistotu a dôveru jedinca. Existuje mnoho liečob pre psoriázu no dnes vám ponúkame liečbu ktorá je omnoho zdravšia a prírodnejšia

 – liečba za pomoci banánových šupiek.

Prečo banánové šupky?

Banánové šupky sú bohaté na minerály a antioxidanty a teda sú skvelé pre chránenie vašej kože pred vonkajším poškodením. Taktiež sú bohaté na esterifikované mastné kyseliny ktoré sú schopné liečiť psoriázu a ekzémy.

Ako ich používať?


Môžete ich využiť v mnohých spôsoboch no ukážeme vám 3 najlepšie spôsoby ako môžete využiť banánové šupky na liečenie psoriázy!

1. Pasta z banánových šupiek a uhľovéhodechtu


Zoberte pár banánových šupiek a narežte ich na malé kúsky. Tieto kúsky následne zmixujte mixérom až dokým nezískate z nich pastu. Do pasty pridajte uhľový decht a zamiešajte dostatočne. Túto pastu aplikujte na postihnuté miesta, nechajte pôsobiť počas polhodiny.
2. Čisto banánové šupky

Zoberte banánovú šupku a postihnutú oblasť trite zadnou častou banánovej šupky až dokým nezhnedne. Pastu nechajte pôsobiť počas noci. Ráno si šupku zmyte vlažnou vodou.3. Zjedzte šupkyStačí ak šupku z vášho banánu dáte dole a zjete. Môžete zjesť aj šupku aj banán, je to na vás.